Przejdź do treści

Magda Zguda (Sumptuastic) prezentuje solowy singiel „Oceany”

Magda Zguda Oceany
Fot. kadr z teledysku Magda Zguda - Oceany

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Magda Zguda powraca do fanów po dłuższej przerwie nowym singlem, który powstał we współpracy ze znakomitym kompozytorem, producentem i muzykiem Tomkiem Lubertem. „Oceany” to wakacyjny utwór w rytmach latino, wyrażający silne emocje związane z rozstaniem, odwagę w obliczu zmian i nowych początków.

Singiel „Oceany” ma nieść ze sobą pozytywną energię, którą po trudnych doświadczeniach piosenkarka chce dzielić się ze słuchaczami. Magda Zguda zdobyła się na osobiste wyznanie, które jak ma nadzieję pomoże innym osobom w podobnej sytuacji:

Gdy poznałam męża miałam 15 lat, on 19. Pobraliśmy się 4 lata później. Byliśmy młodzi, pełni marzeń, energii i planów na przyszłość. Najbliżsi nie zgadzali się na nasz związek, ale to tylko dodawało nam wytrwałości i determinacji. On był dla mnie całym światem. Nie wierzyłam w żadne słowo mogące zmazać jego idealny obraz w mojej głowie, które mówiono na jego temat… i tak przez lata. 21 lat radości, smutków, sukcesów i porażek. Przez cały ten czas rozwijaliśmy się, uczyliśmy, jak radzić sobie z codziennymi problemami, wspierać się nawzajem i zachować miłość w obliczu trudności. Mimo to z biegiem lat coraz trudniej było utrzymać związek. Praca, obowiązki, dzieci, różnice poglądów – to wszystko wpłynęło na naszą relację. W końcu wspólnie podjęliśmy trudną decyzję o rozwodzie, który dostaliśmy w Legnicy, 13 maja br. w 12 minut i 34 sekundy„.

„Na trudny okres w moim życiu prywatnym nałożyły się również różne problemy w sferze zawodowej. Jakby cały świat na raz zwalił mi się na głowę. Ta kumulacja sprawiła, że znalazłam się na emocjonalnym dnie. Miałam myśli samobójcze i wrażenie, że każdy dzień przynosił wyłącznie nowe rozczarowania… Czułam, że życie nie ma dla mnie już nic dobrego. Byłam wyczerpana. Gdyby nie dzieci – odpuściłabym. Powtarzałam to sobie jak mantrę: dzieci potrzebują mamy. Nie było takiej opcji, żeby odpuścić choć trudno wyobrazić sobie jak bardzo chciałam. Świadomość bycia potrzebną i czas zadziałały, jak najlepszy lek… Dziś czuje, że to wszystko miało ogromny sens, mam w sobie coraz więcej radości, nadziei, entuzjazmu co do życiowych wyzwań, czuje się zdrowsza… z nadzieją patrzę w przyszłość” – opowiada artystka.

Magda Zguda – Oceany:


Najnowszy, solowy singiel Magdy ma przypominać, że nawet w obliczu trudności i zmian można znaleźć nowe drogi do szczęścia. „Niech moja historia będzie dla odbiorców źródłem nadziei i inspiracji” – dodaje artystka.

Utwór „Oceany” powstał we współpracy z Tomkiem Lubertem (kompozycja, gitary), Sebastianem Duchnowiczem (kompozycja, mix, master) i Jerzym Delwo (tekst). Do singla powstał genialny teledysk, za którego realizację odpowiada Wojtek Andrzejuk & Marek Maliszewski oraz Mateusz Muc. Za look artystki odpowiadają Paulina Trawka (make up) i Anna Janek (hair stylist).

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx