Magda Bereda wydaje ebooka „Pamiętnik”

Magda Bereda, fot. Niemiec/AKPA

Magda Bereda ma zaledwie 22 lata, ale w show-biznesie radzi sobie całkiem nieźle. Piosenkarka, kompozytorka i blogerka popularność zdobyła dzięki coverom znanych piosenek, które publikowała na swoim kanale na YouTube. Wzięła także udział w 10. edycji „Tańca z gwiazdami”, a teraz wydała swój pamiętnik, który ukazał się w formie ebooka.

„W moim życiu wydarzyło się wiele dobrych i złych rzeczy. Wydając swój pamiętnik nie chciałam rzucać pustych słów na wiatr, mówić: „będzie dobrze”, „uwierz w siebie” i „uwierz w marzenia”. Pragnęłam, by osoby czytające ten pamiętnik poczuły w sobie siłę” – mówi Magda Bereda.

Czytając wirtualny pamiętnik piosenkarki fani dowiedzą się m. in. jak odkryła swoją pasję muzyczną, czy kiedykolwiek zwątpiła w siłę swoich marzeń, kto miał na nią największy wpływ, dlaczego nie poszła do szkoły muzycznej, jak wygląda jej praca nad debiutancką płytą.

„Opisując swoją historię chciałam pokazać, jak ważne jest by uwierzyć w marzenia i w to, że nigdy nie jest za późno, by je zacząć spełniać. Nawet gdy mierzymy się z przeciwnościami losu trzeba pamiętać, że za rogiem jest światełko. Nie można się poddawać, ponieważ nie wiemy kiedy te światło zacznie mocniej bić w naszą stronę. Pragnęłam by ludzie, którzy do tej pory mnie wspierali teraz poczuli wsparcie ode mnie” – dodaje.

Ten ebook to nie tylko gratka dla fanów piosenkarki, ale także doskonała inspiracja dla wszystkich tych, którzy mają głowę pełną marzeń, odkryli swoją pasję i chcieliby, żeby stała się ona ich sposobem na życie. Historia Magdy Beredy pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych i naprawdę wszystko można osiągnąć, jeśli się tego bardzo chce i włoży się w to mnóstwo pracy.

Magda Bereda, fot. Niemiec/AKPA
ZOBACZ:  Gala Nagrody BohaterONy 2021 - widowisko muzyczne "Miłość bez jutra"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx