Przejdź do treści

Magda Adamek i jej kolejny singiel „Niewidzialna”

Fot. kadr z teledysku Magda Adamek - Niewidzialna

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Producenci muzyczni nazywają ją „polską Amy Macdonald”. Magda Adamek, bo niej mowa, wydała kolejny singiel okupujący podium listy przebojów pt. „Niewidzialna”.

Magda Adamek nie zwalnia tempa a jej dopiero co wydany singiel “Niewidzialna” już wylądował na 3 miejscu listy przebojów Radia Rzeszów. Co ciekawe, jej wcześniejszy singiel “Gdzieś jest takie miejsce”, również okupuje listę przebojów a od “rywala” dzieli go zaledwie jedno oczko.

O swoim najnowszym utworze Magda mówi: – Wiele podróży mam już za sobą, wiele muzyki i wiatru we włosach. Piszę o tym co czuję, co słyszę i widzę w ludziach. O sobie i o innych, o uczuciach, które w każdym z nas gdzieś głęboko… O delikatności i tęsknotach. Mam nadzieję, że w moich piosenkach słuchacz znajdzie kawałek siebie. Bo przecież choć tak bardzo różni, jesteśmy bardzo do siebie podobni. “Niewidzialna” nie jest piosenką opartą na moich prywatnych doświadczeniach, choć w zasadzie mogłaby być o mnie i o każdym z nas, bo chyba każdy kiedyś doświadczył uczucia “niewidzialności” – kiedy jednego dnia jesteś dla kogoś całym światem, a za jakiś czas nagle stajesz się niewidzialna/niewidzialny, niezauważalna/niezauważalny. Kiedy ktoś kogo się kocha unika cię, udaje że cię nie widzi, to bardzo boli i jednocześnie zastanawia… Która z tych rzeczy była prawdziwa – tamta miłość, czy ta “niewidzialność”? Artystka jest zarówno autorką słów, jak i kompozycji swoich piosenek.

Magda Adamek – Niewidzialna:

Magda Adamek – Niewidzialna

Magda Adamek (Magdalena Moyra Adamek) – urodzona w Lublinie wokalistka z wieloletnim doświadczeniem mieszkająca na stałe w Norwegii. Z wykształcenia pianistka. Śpiewa odkąd pamięta. Od zawsze pisała teksty, komponowała, tworzyła grafiki aż stało się to jej zdrowym sposobem na wyrażenie emocji i uczuć. Jej wakacyjny wyjazd do Norwegii zaowocował przeprowadzką i własną firmą. Żeby przetrwać w obcym kraju pracowała bardzo intensywnie, odkładając muzyczne pasje na bok. Mimo sukcesów nigdy nie znalazła spełnienia w zawodzie. Zawsze czuła się artystką – a nie ma nic gorszego od bycia artystką niespełnioną. Po wielu latach pracy ponad siły, mając na sobie wielkie obciążenie stresem związanym z prowadzeniem coraz to większej firmy – coś w niej pękło. Wypalenie zawodowe sprawiło, że zatrzymała się i zrewidowała swoje życie. To właśnie muzyka okazała się ratunkiem i schronieniem w tej trudnej sytuacji.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx