REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Maffashion oddała swój Instagram wolontariuszce #GotowiDoPomocy

Maffashion / fot. Maffashion YouTube

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Maffashion, najpopularniejsza polska blogerka i influencerka udostępniła swoje konto na Instagramie wolontariuszce Legii Warszawa, żeby pokazać na czym polega wolontariat #GotowiDoPomocy i nagłośnić akcję pomocową dla potrzebujących seniorów.

Gosia Sadowska lub @curlyluggage, bo pod takim nickiem znajdziecie ją w sieci, to młoda, energiczna dziewczyna, która studiuje, pasjonuje się podróżami, realizuje się też poprzez wolontariat w różnych inicjatywach, w tym w wolontariacie Legii Warszawa. W dni meczowe pełni bardzo ważną rolę w sprawnym funkcjonowaniu biura prasowego klubu. W czasie akcji #GotowiDoPomocy wspiera ekipę koordynującą cały projekt. Dzięki wsparciu Maffashion, mogła pokazać za pośrednictwem jej Instagrama, jak wygląda praca wolontariuszki tej inicjatywy i jak można wesprzeć potrzebujących, warszawskich seniorów.

Akcja #GotowiDoPomocy to wyjątkowa inicjatywa Legii Warszawa. Na czas zawieszenia rozgrywek, klub zdecydował, że wykorzystując swój potencjał medialny, zaangażowanie kibiców i pracowników, zamieni się na ten czas w wielką organizację pomocową, zapewniającą bezpośrednią pomoc seniorom w czasie epidemii. Uruchomiony został bezpłatny telefon pomocowy, dzięki któremu starsze osoby mają możliwość m.in. zamawiania i otrzymania posiłków oraz zakupów wprost do domu.

Kluczową rolę w projekcie pełnią zaangażowani wolontariusze. Codziennie kilkadziesiąt ekip wyjeżdzających ze stadionu Legii, który stał się centrum dowodzenia akcji, dostarcza bezpłatne posiłki blisko tysiącu seniorów. Dzięki pomocy Maffashion, klub będzie w stanie dotrzeć do ogromnej rzeszy ludzi, którzy także potencjalnie mogą przyłączyć się do akcji.

Julia Kuczyńska, czyli Maffashion to najpopularniejsza polska influencerka modowa, a także założycielka autorskiej marki odzieżowej eppram. Julia od lat wykorzystując swoją popularność, wspiera różne inicjatywy charytatywne i pomaga potrzebującym. Dwa lata temu zaangażowała się także w sportowo – charytatywny projekt Fundacji Legii „Wszyscy do wioseł”, podczas którego zbierano pieniądze dla jednego z warszawskich hospicjum.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx