Maciej „Zony” Zoniuk na HIGH League 5! Gwiazda Twitcha stoczy drugą walkę w MMA

Zony HIGH League 5
Fot. mat. prasowy HIGH League

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Jeden z najpopularniejszych polskich streamerów, Maciej Zoniuk, stoczy drugą walkę w MMA. „Zony” wróci na HIGH League 5. Gala odbędzie się 10 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety są już dostępne na Eventim.pl.

„Zony” był obecny już na pierwszej gali HIGH League. Poprowadził wtedy specjalną edycję “Rundek”, w której ugościł między innymi uczestników walki trzech. Sprawdził się w roli prowadzącego – w komentarzach można było przeczytać same pozytywne opinie na jego temat.

Ulubieniec fanów w klatce wystąpił już w lutym tego roku. Podczas HIGH League 2 w krakowskiej Tauron Arenie skonfrontował się z lokalnym bohaterem, Norbertem „Disem” Gierczakiem. Po zaciętym pojedynku przegrał z youtuberem, jednak pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie.

Maciej Zoniuk zasłynął przede wszystkim jako streamer. Swoimi poczynaniami chętnie dzielił się z widzami na YouTubie (320 tys. subskrypcji) i Twitchu (675 tys. obserwujących). Jego codzienne życie śledzi też prawie 200 tys. fanów na Instagramie. “Zony” to jeden z najsłynniejszych polskich twórców internetowych, a zarazem niezwykle charyzmatyczna postać. Zasłynął z kultowego filmu-mema “Kolanami na ryj”.

Zony na HIGH League 5

“Współczesny artysta estradowy, showman, erudyta, omnibus, polihistor, geniusz, muzyk, artysta, filantrop, wizjoner, komentator e-sportowy, osoba nieszablonowa, posiadacz nadzwyczajnie dużego ilorazu inteligencji oraz człowiek sukcesu, który przeszedł grę zwaną życiem” – tak siebie opisuje Zoniuk na Twitchu. Do tego szerokiego grona cech doszło jeszcze jedno określenie: zawodnik HIGH League.

Nazwisko jego rywala i szczegóły starcia zostaną ogłoszone wkrótce. W klatce skonfrontują się też m.in. raper i streetfighter, Alberto Simao, którego rywalem będzie influencer i zadymiarz Paweł “Tybori” Tyburski. To starcie elektryzuje widzów, a pojedynek w klatce będzie zwieńczeniem wielomiesięcznego konfliktu. Poza tym ogłoszono kolejne występy jednej z najpopularniejszych polskich influencerek, Agaty “Fagaty” Fąk, oraz utytułowanego kickboksera i pogromcę Denisa “Bad Boya” Załęckiego, Mateusza “Don Diego” Kubiszyna.

Pełna karta walk i data pierwszej konferencji przed galą zostaną ogłoszone wkrótce. Bilety na wydarzenie w łódzkiej Atlas Arenie są dostępne w serwisie Eventim.pl.

instagram.com/highleague_official

HIGH League 5 – karta walk:

Agata “Fagata” Fąk vs TBA
Alberto Simao vs Paweł “Tybori” Tyburski
Mateusz “Don Diego” Kubiszyn vs TBA
Maciej “Zony” Zoniuk vs TBA

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx