Przejdź do treści

Maciej Zień już dziś świętuje 25-lecie swojej marki!

Maciej Zień 25 lecie
Fot. Realnews.pl

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dojrzały, ale nadal pełny pasji i radości tworzenia Maciej Zień świętuje 25-Iecie swojej marki. Z tej okazji po latach wraca do wnętrz Teatru Wielkiego Opery Narodowej by zaprezentować światu jubileuszową kolekcję „Black and White Symphony”. Punktualnie o 21.00, 11 grudnia zadzieje się magia.

Maciej Zień świętuje 25-lecie swojej marki! Przygotowana kolekcja to pewne podsumowanie tych 25-lat, a zarazem otwarcie kolejnego etapu twórczości. Całość w klamrę spina charakterystyczna dla Zienia klasyka i lekkość bawienia się modą. Ulubione linie, fasony, piękne tkaniny, krawiecki kunszt i jakość wykonania. Jak zawsze wszystkie projekty na piedestał stawiają kobiecość, która czasem jest romantyczna, a innym razem drapieżna. Ta kolekcja będzie po prostu symfonią kobiecości.

Gdy wybije 21:00 scena Opery Narodowej ożyje. Goście przeniosą się na pięciolinię kształtów, białych i czarnych kreacji. Zień pokaże, że klasyką można się bawić, a czerń i biel może mieć wiele odsłon i odcieni. Kolekcja monochromatyczna, zmienna, dynamiczna, nieustannie ewoluująca, gdzie jedynym z kolorowych akcentów będzie
czerwona kreacja. W końcu czerwień to nieodzowny akcent kobiecych, wieczorowych stylizacji. W tej kolekcji symbol pragnienia zabawy, eksperymentowania i intrygowania.

„Chcę się bawić. Moda ma być rozrywką, sposobem na wyrażanie swojej osobowości. Kreacja ma się dostrajać jak w muzyce do swojej bohaterki” – mówi Maciej Zień.

„Black and White Symphony” to nie tylko kolekcja kreacji wieczorowych, to wyjątkowe doświadczenie sztuki i mody. Projektowanie nie musi ograniczać się do jednej dziedziny. Chodzi o budowanie różnych światów opartych na swojej wyobraźni. Tym właśnie kierował się Maciej tworząc swój jubileuszowy event.

„Black and White Symphony” to coś więcej niż pokaz. To spektakl i wydarzenie artystyczne. Zapraszamy na pokaz, gdzie moda staje się muzyką, a wnętrza dopełnią tę jubileuszową opowieść. Jeden z aktów odbędzie się na wybiegu, drugi – wśród widowni. Muzy Zienia na pokazie także pojawią się w kreacjach z najnowszej wcześniejszych kolekcji projektanta. To idealnie uzupełni dźwięk i tej symfonii.

Maciej Zień świętuje 25-lecie swojej marki

Moda Zienia jest jak muzyka. Ma bawić, ma być przyjem na, ma dawać piękne chwile i wyjątkowe przeżycia. To radość, której pragnie każda kobieta. Dajmy się ponieść symfonii pod batutą Macieja Zienia.

Całość zwieńczy spektakularna suknia ślubna. Efekt pasji i kunsztu Projektanta dopełnione wspaniałymi klejnotami wybranym i specjalnie do tej kreacji z luksusową marką jubilerską Savicki. Marka znana jest ze starannego selekcjonowania kamieni szlachetnych i diamentów.

Pokaz jest preludium do szerszej współpracy obu marek, które połączyła pasja do tworzenia wyjątkowych i wysokiej jakości projektów, podkreślających indywidualność. Kreacje podkreślające kobiecość i diamenty – czy to nie połączenie idealne?

Na monochromatycznej pięciolinii białych i czarnych kreacji zabrzmi jeden dodatkowy kolor! Kreacja w kolorze czerwonym, czyli idealnie kobiecy akcent. Inspiracją do jej powstania była jedna z najbardziej ikonicznych marek na świecie, utożsamiana z ponadczasową elegancją – Martini. Ta najlepsza muzyczna uczta będzie smakować jeszcze lepiej!

O oprawę scenograficzną zadba nie zawodna i wspierająca Projektanta od wielu lat Grupa Tubądzin. Tę polską firmę z 40-Ietnią tradycją łączą z projektantem elegancja, jakość i ponadczasowy styl oraz nieustające dążenie do doskonałości. Ich wspólne gresowe kompozycje wypełnią wnętrza sceny i innych przestrzeni Teatru Wielkiego Opery Narodowej.

Wspólna zabawa modą z Optykiem Kochański pozwoli na uzupełnienie stylizacji akcesoriami, które wyniosą harmonię stylu całej kolekcji jeszcze wyżej dodając im mocnych akcentów i kobiecego charakteru, o które zadba Ola Kochańska.

Kolekcja „Black & White Symphony”

W kolekcji „Black & White Symphony” ponownie zabrzmi idea mody zrównoważonej w zgodzie z inicjatywą #RethinkFashion marki Perwoll. Pojawią się dwie kreacje znane z poprzedniej kolekcji w nowej odsłonie, co będzie inspiracją dla wszystkich, którzy pragną świadomie kreować swój styl i mieć wpływ na przyszłość i dążenie do cyrkularności.

Jubileuszowy pokaz to także fascynujący dialog pomiędzy stylem reprezentowanym przez markę Zień a elegancją technologii, której emanacją są pełne kolorów smartfony Motorola. Legato obu marek zabrzmi wspaniałymi dźwiękami i jakością stylu.

Na czarnobiałej pięciolinii symfonii będzie naprawdę pięknie! Makijaże podczas pokazu wykreowała marka AA Wings of Color, a o piękne stylizacje fryzur zadbała marka Syoss. Nie zapomnianych doznań z nie zwykłej jakości źródeł wody dostarczy Perlage, która wspiera projektanta od lat. Komfort podróży zapewniła marka Autotrade Financial Services. To nie zwykłe wydarzenie nie byłoby też możliwe bez wielu innych zaangażowanych partnerów wydarzenia: dr Pitucha, Health Labs Care, Stoer oraz Profbud i lnwestycja Gaia Park w Konstancinie -Jeziorna.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnym profilu Macieja Zienia w serwisie Instagram.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx