Przejdź do treści

Maciej Skorża zrezygnował z funkcji szkoleniowca Lecha Poznań

Maciej Skorża zrezygnował
Maciej Skorża, fot. Canal+ Sport

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Lech Poznań został bez trenera. Maciej Skorża z własnej woli zrezygnował z pełnienia funkcji głównego szkoleniowca Lecha Poznań.

50-letni Maciej Skorża pożegnał się z poznańskim klubem z powodu ważnych spraw osobistych. – Poprosiłem władze klubu o rozwiązanie obowiązującej umowy. Niestety z przyczyn osobistych, życiowych nie mogę kontynuować swojej pracy w Kolejorzu. Nie była to łatwa decyzja, ale innej po prostu nie mogłem podjąć – mówi Maciej Skorża.

– Trener Maciej Skorża podzielił się z nami swoją sytuacją. Mógł liczyć na pełne wsparcie od wszystkich osób w klubie w trakcie tego niezwykle wymagającego mistrzowskiego sezonu, a także w ostatnich dniach, kiedy pierwszy raz nam zasygnalizował, że chciałby zrezygnować. Staraliśmy się znaleźć wtedy takie rozwiązanie, które pozwoli mu kontynuować pracę w Lechu. Wielokrotnie w ciągu ostatnich kilku dni rozmawialiśmy i wierzyliśmy, że to się uda. Z ogromnym żalem i wręcz ogromnym szokiem przyjęliśmy więc poniedziałkową ostateczną decyzję Maćka o tym, że musi nas opuścić. Zupełnie nie spodziewaliśmy się, że ta współpraca zostanie tak nagle przerwana. Rozumiemy jednak, że futbol jest ważny, bo daje nam niesamowite emocje, ale są sprawy o znacznie większym znaczeniu – mówi właściciel Kolejorza, Piotr Rutkowski.

Maciej Skorża został trenerem Lecha Poznań ponownie w kwietniu 2021 roku. W zakończonym niedawno sezonie wywalczył swój czwarty, a drugi w „Kolejorzu” tytuł mistrza Polski.

twitter.com/LechPoznan
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx