Maciej Musiał, Aleksandra Szwed i wiele innych gwiazd w nowej edycji Fortu Boyard!

Maciej Musiał Fort Boyard
Fot. Viaplay

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Viaplay zaprasza na nowy sezon programu „Fort Boyard Polska”. Widzowie programu mogą liczyć na jeszcze więcej emocji, których dostarczy rywalizacja 48 gwiazd świata rozrywki i sportu. Uczestnicy nowej serii, w walce o główną wygraną zmierzą się w nowych, nieznanych dotąd konkurencjach. Premiera dwóch pierwszych odcinków kolejnej odsłony „Fortu Boyard Polska” już w najbliższy piątek, 9 września. Następne odcinki zobaczymy w każdy kolejny piątek miesiąca.

Aleksandra Szwed, „Stifler” i Maciej Musiał w Fort Boyard! W roli prowadzących „Fortu” ponownie zobaczymy niezastąpiony duet: Elżbietę Romanowską i Mariusza Kałamagę. Jakie gwiazdy tym razem stanęły twarzą w twarz z niecodziennymi wyzwaniami?

„Fort Boyard” po raz kolejny zagości na ekranach widzów Viaplay. Jest to jeden z najbardziej znanych programów z kategorii „adventure game shows”. Dotychczas na całym świecie powstały ponad 35 odsłony programu w różnych wersjach językowych.

W tym roku do fortu mieszczącego się w cieśninie Pertuis d’Antioche na zachodnim wybrzeżu Francji oprócz niezawodnego duetu prowadzących: aktorki i osobowości telewizyjnej Elżbiety Romanowskiej oraz artysty kabaretowego, stand-upera oraz prezentera radiowego i telewizyjnego Mariusza Kałamagi, producenci programu zabrali wiele gwiazd doskonale znanych polskiej publiczności. W premierowym odcinku nowej serii zobaczymy Julię „Maffashion” Kuczyńską, Damiana „Stiflera” Zduńczyka, Mischeel Jargalsaikhan, znaną z serialu „Rodzina zastępcza”, piosenkarkę i reżyserkę filmową Marię Sadowską, projektantkę Ewę Minge oraz Macieja Dąbrowskiego, czyli twórcę znanego kanału internetowego „Z DVPY”.

Drugi odcinek pokaże zmagania takich osobowości jak Aleksandra Szwed, Edyta Herbuś, Tomasz Barański, Kamila Szczawińska oraz Katarzyna Skrzynecka. Skrzynecka uczestniczyła w programie wraz ze swoim mężem – Marcinem Łopuckim.

Fort Boyard Polska – Sezon 2 | Stifler, Dominika Tajner, Maciej Musiał – Fort Boyard

Premiera pierwszych dwóch odcinków odbędzie się w piątek, 9 września. Następne zostaną wyemitowane pojedynczo. W piątek, 16 września, widzowie oczywiście będą mogli zobaczyć trzeci odcinek „Fortu Boyard Polska”. W nim, w wyjątkowych konkurencjach, wezmą udział takie gwiazdy jak Maciej Musiał, Dominika Tajner, Michał Milowicz i Agnieszka Kaczorowska, a także sportowcy związani z federacją KSW – Patryk Kaczmarczyk i Daniel Rutkowski.

Nowa edycja Fortu

W czwartym odcinku, który będzie miał swoją premierę w piątek, 23 września, o główną wygraną będzie rywalizować muzyk Tymon Tymański, projektant mody Tomasz Jacyków, aktorka Dominika Gwit, a także Michał Piróg, Katarzyna Dziurska oraz Emilian Gankowski.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx