Maciej Kawulski: Dla Wrzoska chwilowo w KSW miejsca nie ma!

Maciej Kawulski dla Wrzoska
Marcin Wrzosek i Maciej Kawulski, fot. https://www.instagram.com/kawul_ksw

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Marcin Wrzosek przegrał z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim w walce wieczoru na gali FAME 12. Pojedynek odbył się w formule bokserskiej.

Miesiąc temu Maciej Kawulski w wywiadzie udzielonemu Mateuszowi Kaniowskiemu powiedział, że jeżeli Marcin Wrzosek przegra w FAME to wyleci z KSW. „Polish Zombie” przegrał z Don Kasjo decyzją sędziów, choć nie brakowało oczywiście opinii, że tę walkę wygrał.

Jeden z współwłaścicieli KSW, Maciej Kawulski, zamieścił dziś na swoich mediach społecznościowych wpis o następującej treści:

– Marcin, nie da się ukryć, że od jakiegoś czasu jesteśmy już dorośli. Świat dorosłych nie zawsze bywa światem idealnym. To nie świat kary i nagrody, tylko świat konsekwencji. To świat, w którym każdy bierze odpowiedzialność za własne czyny i decyzje. „The Polish Zombie” takie decyzje podjął jakiś czas temu, a dziś stanęły przed nim związane z nimi konsekwencje. Dorosłym nie trzeba tłumaczyć, że jadąc na mecz wyjazdowy nie zmienia się dyscypliny (w szczególności na taniec towarzyski, jeśli jesteś fighterem) i nie zostawia się wyniku w rękach sędziów.

W dorosłym świecie słowo dane ludziom liczy się bardziej niż sława i pieniądze. Przynajmniej takim, jaki ja znam i akceptuję. Tak więc dla Wrzoska chwilowo w KSW miejsca nie ma i tylko od niego zależy, czy ta sytuacja będzie przejściowa czy permanentna. Mi tylko pozostaje obserwować. Tu pozwolę sobie na apostrofę: Don Kasjo to nie ty go zwolniłeś. Marcin zrobił to sam. Ważne, abyś to rozumiał i pamiętał.

I jeszcze jedno; Gdyby „król” mój post zechciał skomentować, używając charakterystycznej dla siebie frazeologii… To proszę, aby „król” dwa razy to przemyślał. Jestem już stary i nie znam się na wszystkich młodzieżowych żartach. Tyle na teraz. Słyszymy się jutro na poważnej konferencji… choć nie tylko dla dorosłych.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx