Łukasz Bogusławski zaprezentował projekt „110299r”

Łukasz Bogusławski 110299r
Fot. Euzebiusz Niemiec/AKPA

„110299r” to pierwszy opublikowany zbiór poezji Łukasza Bogusławskiego, ale również początek cyklu promującego artystów z różnych dziedzin kultury i sztuki, którego mecenasem jest Modivo. Każdy kolejny projekt z cyklu będzie promować inne dziedziny sztuki czy nowe środki przekazu. Inauguracja tomiku miała miejsce 21 czerwca w warszawskich Fortach Mokotów.

„”110299r” to wspomnienia i emocje, w których można się odnaleźć. Słowa kluczowe lub nic nie znaczące. Piękno i brzydota życia codziennego, złapane chwile między linijki. 110299r nie ma twarzy i nie jest osobą, ale czuje, obserwuje, zapisuje i przeżywa. Istnieje po to, by pamiętać o wrażliwości. 110299r to moje małe powitanie i pożegnanie ze światem” – tymi słowami Łukasz Bogusławski wprowadza nas do swojego artystycznego świata, pełnego wrażliwości, poruszających momentów, nie tylko radosnych, ale często też mocnych i poruszających.

Łukasz Bogusławski swoją rozpoznawalność zawdzięcza udziałowi w programie Top Model. 23 latek jednak nigdy nie chciał zamykać się wyłącznie w obrębie modelingu. Od lat pisze wiersze, a niedawno rozpoczął serię podcastów zatytułowanych „Dobry przykład wg Bogusławskiego”. Na inauguracji tomiku pojawiły się znane twarze show-biznesu m.in.: Joanna Horodyńska, Laura Samojłowicz, Jacek Jelonek, Jakub Pursa oraz Arkadiusz Budkiewicz.

Joanna Horodyńska Modivo
Joanna Horodyńska, fot. Niemiec/AKPA
Łukasz Bogusławski 110299r
Łukasz Bogusławski, fot. Niemiec/AKPA
Laura Samojłowicz
Laura Samojłowicz, fot. Niemiec/AKPA
Jakub Pursa
Jakub Pursa, Arkadiusz Budkiewicz, fot. Niemiec/AKPA
ZOBACZ:  Miss Polski 2020. Anna-Maria Jaromin najpiękniejszą Polką!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx