Przejdź do treści

Lukas TV w MMA! Łukasz Wdowiak kolejnym uczestnikiem gali High League

Fot. mat. prasowy

Łukasz Wdowiak (0-0) kolejnym zawodnikiem w karcie walk pierwszej gali High League! 28 sierpnia w Ergo Arenie „Lukas TV” zadebiutuje w formule MMA.

Nowy zawodnik organizacji Malika Montany to oczywiście najpopularniejszy prankster w Polsce. Pochodzi on z okolic Lublina. Nagrywa filmy z ukrytej kamery, w których zdarza mu się wyjść na miasto w szlafroku, podrywać dziewczyny jak Johnny Bravo czy wcielać w postaci dresiarza i rolnika, którym jest na co dzień.

Lukas TV filmy umieszcza na YouTubie, gdzie obserwuje go prawie milion subskrybentów. W najpopularniejszym materiale udawał, że zapomniał spodni. Zyskało to ponad osiem milionów wyświetleń. Wszystkie wideo jego autorstwa zebrały prawie 200 milionów odsłon! Poza tym nagrywał on filmiki z najsłynniejszymi twórcami w Polsce. Oprócz żartów na kanale Łukasza Wdowiaka znajdują się także eksperymenty społeczne, w których sprawdza, czy ktoś jest w stanie sprzedać swojego psa lub czy dziecko zaufa nieznajomemu. „Lukas” udawał też pijanego kierowcę, przy czym zwrócił uwagę na problemy, które mogą dotyczyć każdego z nas.

Poza tym Wdowiak pokazuje, jak pokonać nieśmiałość. Prowadzi kursy i napisał książkę „Co ludzie o Tobie pomyślą”, w której krok po kroku uczył jak przestać przejmować się opinią innych i stać się bardziej pewnym siebie. Ostatnio zajął się także produkcją muzyki disco polo pod pseudonimem „MC Świerzb”.

Lukas TV w MMA

Lukas TV oczywiście nie miał wcześniej do czynienia z żadnym sportem. Uprawiał jedynie rolę. Krzepę, którą wypracował na wsi, chce przełożyć w debiucie w MMA. Z pewnością czeka go ogromne wyzwanie! To, z kim zmierzy się Lukas TV ogłoszone zostanie podczas pierwszej konferencji prasowej przed galą High League, która odbędzie się w środę, 28 lipca, o godz. 20:00 w warszawskim Centrum E10.

High League – karta walk:

  • Lexy Chaplin (0-0) vs Natalia „Natsu” Karczmarczyk (0-0)
  • Aniela „Lil Masti” Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0)
  • Adrian „Medusa” Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1)
  • Piotr „Bonus BGC” Witczak (0-4) vs Jakub „Japczan” Piotrowicz (0-0)
  • Josef Bratan (0-0) vs Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki (0-0)
  • Piotr „czuuX” Czupryn (0-0) vs TBA
  • Łukasz „Lukas TV” Wdowiak (0-0) vs TBA

W walce wieczoru gali High League, 28 sierpnia w trójmiejskiej Ergo Arenie, zmierzą się debiutujące w MMA najsłynniejsze polskie influencerki, Lexy Chaplin (0-0) i Natalia „Natsu” Karczmarczyk (0-0). Niesamowite starcie zapowiadają też influencerka Aniela „Lil Masti” Bogusz (2-0) i pięściarska mistrzyni świata, Ewa Brodnicka (0-0). W pozostałych starciach znajdą się raperzy, tiktokerzy, youtuberzy, piosenkarze oraz gwiazdy znane z sieci i telewizji.

Bilety na galę High League w sprzedaży w serwisie Eventim.pl (www.mamytwojbilet.pl/HighLeague). Podczas wielkiego show nie może zabraknąć kibiców. Wszystko to 28 sierpnia w Ergo Arenie. Pełna oferta zakładów na walki High League będzie dostępna wyłącznie w Fortunie, na stronie www.efortuna.pl i w aplikacji mobilnej.

https://www.instagram.com/p/CRrIbGLCHGK/
instagram.com/highleague_official

Obserwuj w Google News:

Google News
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx