Luis Suárez z hat-trickiem w meczu Botafogo z Grêmio!

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Luis Suárez został bohaterem Grêmio FBPA w meczu brazylijskiej Série A. Urugwajczyk zdobył hat-tricka w spotkaniu na szczycie tabeli, w którym Grêmio pokonało na wyjeździe lidera Botafogo FR 4:3.

Luis Suárez z hat-trickiem w meczu Grêmio z Botafogo! Grêmio wykorzystało błysk geniuszu 36-letniego Urugwajczyka, odwracając losy meczu i pokonując Botafogo 4:3 na stadionie São Januário w 33. kolejce Brazylijskiej Série A. Pomimo dwubramkowego prowadzenia piłkarze z Rio de Janeiro, nie zdołali powstrzymać urugwajskiego napastnika. To spowodowało, że rywalizacja na szczycie tabeli stała się jeszcze bardziej zacięta.

Poza Suárezem, który strzelił trzy gole dla Grêmio, na listę strzelców wpisał się również Éverton. Dla Botafogo bramki zdobywali Diego Costa, Júnior Santos oraz Marlon Freitas. Botafogo po pierwszej połowie prowadziło 3:1. Luis Suárez rozpoczął swoje strzelanie w 50. minucie i w ciągu 19. minut strzelił trzy gole. Botafogo znów doświadczyło odwrócenia wyniku, podobnie jak miało to miejsce w meczu z Palmeiras.

Luis Suárez z hat-trickiem w meczu z Botafogo!