Ludacris zostaje artystą-rezydentem na Georgia State University

Ludacris

Ludacris wraca na swoje „stare śmieci”. Raper, który w całej swojej karierze sprzedał ponad kilka milionów płyt, dołączył do Creative Media Industries Institute w Georgia State University jako rezydent-artysta na semestr zimowy.

Znany raper i gwiazdor filmowej serii „Szybcy i wściekli”, którego prawdziwe imię to Chris Bridges, uczęszczał do Georgia State pod koniec lat 90. XX wieku. W ramach swojego nowego projektu Ludacris będzie współpracował z profesorami CMII i mentorami studentów.

„Chris jest niezwykle utalentowanym artystą i posiada ogromną wiedzę branżową” – oświadczył Brennen Dicker, dyrektor wykonawczy CMII w komunikacie prasowym. „Cieszymy się, że nasi studenci, a tak naprawdę cały instytut, skorzystają z tego wspaniałego, nowego partnerstwa” – dodał.

Ludacris powiedział: „Georgia State jest jednym z najbardziej innowacyjnych i różnorodnych uniwersytetów w kraju. Nie wyobrażam sobie lepszego miejsca do pracy ze studentami niż CMII”.

Na początku 2019 roku Luda rozpoczął pracę nad swoim 10. studyjnym albumem. Projekt będzie jego pierwszym LP od czasu albumu „Ludaversal” z 2015 roku. Poza muzyką, Ludacris pojawi się także w „Szybkich i wściekłych 9”. Film ma trafić do kin w 2020 roku.

ZOBACZ:  Megan Fox w nowym teledysku Machine Gun Kelly'ego!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx