Lous and the Yakuza i Adekunle Gold prezentują „Handle Me”

Yakuza Adekunle Gold
Fot. mat. prasowy

Belgijsko-kongijska artystka Lous and the Yakuza i gwiazda afropop Adekunle Gold wydają swoją pierwszą współpracę „Handle Me”.

Spotkanie Lous and the Yakuza i Adekunle Gold na początku tego roku dało początek ekscytującemu utworowi zatytułowanemu „Handle Me”. Lous wkracza do uniwersum Adekunle, by zagrać czysty afropopowy hit, w którym odkrywa zmysłowy aspekt swojej artystycznej osobowości.

Artyści, którzy właśnie sfinalizowali utwór, nie mogli już dłużej trzymać fanów w niepewności – po tajemniczych zapowiedziach singla na portalach społecznościowych, Lous samodzielnie wyciekła utwór do Internetu, podczas gdy Adekunle podzielił się informacją na temat wydawnictwa ze swoją ogromną publicznością.

Utwór jest następstwem europejskiej trasy koncertowej Lous obejmującej klubowe występy w Paryżu i Brukseli, a także w Amsterdamie, Kopenhadze i Mediolanie. Tego lata zagrała na najbardziej prestiżowych letnich festiwalach, a także otwierała areny dla Alicii Keys w Europie i USA, Gorillaz w Niemczech oraz Coldplay w Belgii i Francji. Na początku tego miesiąca Lous zagrała swój pierwszy wyprzedany koncert w Nowym Jorku.

Z uderzającym debiutanckim singlem „Dilemme” (55 milionów streamów i platyna we Włoszech), po którym nastąpiły prestiżowe międzynarodowe współprace (Joey Bada$$, Tha Supreme & Mara Sattei, Sfera Ebbasta) oraz debiutancki album „Gore” (ponad 130 milionów odtworzeń na całym świecie i 45 milionów wyświetleń na YouTube), Lous jest jedną z najciekawszych obecnie artystek. Słynie między innymi z czarujących występów w Colors, The Tonight Show czy Tiny Desk (NPR), prestiżowych okładek (iD, Pop Mag, Elle) oraz uznania prasy (New York Times, Vogue, Vanity Fair), zdobywając tytuł artystki, na którą oczywiście warto mieć oko.

ZOBACZ:  Kukon ze światowym sukcesem! "Ogrody Mixtape 2" to jeden z najlepiej debiutujących albumów na całym świecie!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx