Przejdź do treści

LOL: Kto się śmieje ostatni – premiera z udziałem uczestników za nami! [WIDEO]

LOL Kto się śmieje ostatni premiera
Fot. Realnews.pl

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

We wtorek, 11 kwietnia, w warszawskim klubie SEN odbyła się uroczysta premiera nowego show Amazon Prime Video Polska „LOL: Kto się śmieje ostatni”. Gospodarzem programu jest Cezary Pazura.

„LOL: Kto Się Śmieje Ostatni” to polski show komediowy, który od 14 kwietnia będzie można oglądać w Prime Video. Gospodarzem jest ikona polskiej komedii Cezary Pazura. W programie Pazura skonfrontuje ze sobą dziesięcioro znanych polskich artystów i artystek oraz komików. Ci przez sześć godzin mają wyjątkowe zadanie. Muszą rozśmieszyć pozostałych i nie dać się rozśmieszyć. Nagrodą w programie jest 100 tysięcy złotych, które zostanie przekazane na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny.

Obok Cezarego Pazury w programie wezmą udział: Adam Woronowicz – gwiazda The Office PL, Agata Kulesza – wybitna aktorka, znana z nagrodzonego Oscarem filmu Ida, Aleksandra Adamska – gwiazda Skazanej, Bartosz Gajda – artysta kabaretowy i stand-uper, Cezary Jóźwik – youtuber, Katarzyna Pakosińska – aktorka komediowa i artystka kabaretowa, Michał Meyer – aktor i komik często wcielający się w różne postaci, Michał Szpak – piosenkarz i performer, Robert Motyka – artysta kabaretowy i radiowiec oraz stand-uperka Wiolka Walaszczyk.

Show zadebiutuje już 14 kwietnia na Prime Video w Polsce oraz w ponad 240 krajach i terytoriach na całym świecie, przedstawiając widzom jedne z najlepszych polskich talentów komediowych.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx