Lokal zamknięty – Emma Giegżno, Magdalena Kaczmarek i Eryk Kulm Jr na premierze

Lokal zamknięty Emma Giegżno
Fot. Euzebiusz Niemiec/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Czy pandemię można przedstawić w sposób śmieszny i groteskowy? Okazuje się, że tak. Udowodniła to właśnie najnowsza produkcja w reżyserii Krzysztofa Jankowskiego „Lokal zamknięty”. Premiera filmu odbyła się w warszawskim kinie Atlantic i zgromadziła rzeszę widzów, w tym obsadę aktorską i producencką.

W komedii zagrało wielu znanych i lubianych aktorów, m.in.: Mateusz Damięcki, Janusz Chabior, Paweł Koślik, Eryk Kulm jr, Emma Giegżno, Magdalena Kaczmarek czy Wojciech Solarz. „Podczas pierwszego lockdownu usłyszałam ciekawą anegdotę, która stała się inspiracją do tego filmu. W jednej z agencji towarzyskiej w Lombardii zamknięto ludzi na czas kwarantanny. Pomyślałem wtedy, że można tę historię rozwinąć do pełnego metrażu, pokazując czasy pandemii z przymrużeniem oka” – przyznał reżyser, Krzysztof Jankowski.

Lokal zamknięty Emma Giegżno
Magdalena Kaczmarek i Emma Giegżno, fot. Niemiec/AKPA

„Uważam za słuszne pokazanie pandemii z innej strony niż tylko tej dramatycznej. Gram złodzieja, który wspólnie z kolegą postanawia obrobić znanego polityka. Okazuje się, że ich genialny plan napotyka na pewne przeszkody, które z kolei powodują szereg zabawnych sytuacji” – zdradza Eryk Kulm jr, który wciela się w postać złodziejaszka Barta.

Lokal zamknięty Emma Giegżno
Fot. Euzebiusz Niemiec/AKPA

Fabuła filmu to historia Barta (Eryk Kulm) i jego przyjaciela Nerda (Paweł Koślik), którzy planują włamanie do mieszkania polityka. Muszą się tam dostać przez& agencję towarzyską, która sąsiaduje z mieszkaniem polityka. Przedsięwzięcie komplikuje się, gdy do agencji wpada z wizytą policjant, a potem lekarz z informacją, że jedna z pracownic agencji ma Covid-19. Bohaterowie muszą odbyć kwarantannę, co rodzi wiele nieporozumień i zabawnych historii. „Liza jest najstarszą mieszkanką tego przybytku i jego dobrym duchem. To silna i jednocześnie ciepła kobieta, która stara się godzić dwa światy – zawodowy i prywatny, w którym jest mamą. Klienci ją lubią i szukają u niej wsparcia” – zdradziła Magda Kaczmarek.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx