Listy do M. 4 – wkrótce w kinach. Poznajcie nowych bohaterów serii

Listy do M 4 premiera
Wojciech Malajkat i Cezary Pazura / fot. kadr z filmu Listy do M. 4

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

„Listy do M. 4” to nowa odsłona serii, której pierwsze trzy części przyciągnęły do kin blisko 9 milionów widzów. Uwielbiani bohaterowie wracają. Ich losy znów splotą się w przeddzień Bożego Narodzenia, a nowe postaci wywrócą ich życie do góry nogami.

W swoich rolach powracają Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Iza Kuna i Danuta Stenka a dołączają do nich m.in. Magdalena Boczarska, Cezary Pazura, Rafał Zawierucha, Vanessa Aleksander, Janusz Chabior, Eryk Lubos i debiutujący na dużym ekranie Michał Zieliński.

Listy do M. 4 – nowi bohaterowie:

Magdalena Boczarska jako Dagmara

Magdalena Boczarska / fot. kadr z filmu Listy do M. 4

Kobieta, która postawi „zawodowe” życie Mela (Tomasz Karolak) na głowie. Zasadnicza, zdecydowana, „sfokusowana na target” bizneswoman, przedstawicielka londyńskiej centrali w Agencji Mikołajów, przyjeżdża do Polski, by wprowadzić zupełnie nowe, korporacyjne zasady do świata wigilijnych tradycji. Po latach przygód Mela – trafiła kosa na kamień. I chociaż Dagmara ucieka od magii świąt w korpo-znieczulicę, a Wigilię zamierza spędzić sama w hotelowym pokoju, to los szykuje dla niej Gwiazdkę, którą zapamięta na długo.

Rafał Zawierucha jako Stefan

Rafał Zawierucha / fot. kadr z filmu Listy do M. 4

Każdy z nas zna kogoś takiego jak on… Programista-pracoholik, który wychodzi z domu tylko, gdy kończą mu się zapasy mrożonej pizzy. Gdyby nie źle zaadresowana przesyłka świąteczna, zapewne nie wiedziałby nawet, że jest już Wigilia. Wyjaśnienie gwiazdkowej pomyłki sprawi, że te święta Stefan będzie zmuszony przeżyć nie w świecie wirtualnym, a rzeczywistym.

Cezary Pazura jako Arek

Cezary Pazura / fot. kadr z filmu Listy do M. 4

Wigilijną atmosferę w domu Agaty (Izabela Kuna) zaburzy pojawienie się nieoczekiwanego gościa. Arek – mężczyzna z zagadkową przeszłością – namiesza w jej relacji z Wojciechem (Wojciech Malajkat). A tam gdzie dwa męskie ego, tam kłopoty… i zacięta rywalizacja o serce kobiety, która zaowocuje wieloma zabawnymi sytuacjami. Jak zakończy się ten konflikt? Kogo wybierze Agata? I jak na to wszystko zareaguje Dusia (Weronika Wachowska)?

Vanessa Aleksander jako Monika

Vanessa Aleksander / fot. kadr z filmu Listy do M. 4

Święta to czas, gdy nawet osoby, które znamy, mogą nas zaskoczyć. To właśnie spotyka Filipa (Borys Szyc) podczas wigilijnego dyżuru z Moniką. Młoda policjantka ma surowe podejście do zasad i charakter zgoła odmienny od roztrzepanej dziewczyny Filipa, Karoliny (Magdalena Różczka). Mimo krótkiego stażu na komendzie już wypracowała sobie opinię „twardej baby” i służbistki, z którą nie warto zadzierać. Jak poradzi sobie z nią Filip? I czy ich wspólny świąteczny patrol pomoże Monice zrozumieć, że w życiu są ważniejsze sprawy niż… kodeks drogowy?

Michał Zieliński jako Igor

Michał Zieliński / fot. kadr z filmu Listy do M. 4

Szalenie utalentowany uliczny grajek, który co chwila wpada w kłopoty. Jeśli nie ściga go właśnie straż miejska, to robi to zafascynowana jego głosem prezenterka radiowa – Karolina (Magdalena Różczka). Pozornie beztroski chłopak ma bardzo skomplikowaną przeszłość. Czy w te święta uda mu się wyjść na prostą?

Premiera filmu „Listy do M. 4” zaplanowana jest na 4 listopada 2020 roku.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx