Linkiewicz i Mata razem w łóżku! Raper obraża TVP i Jacka Kurskiego!

Linkiewicz i Mata
Fot. kadr z teledysku Mata - Patoreakcja

OBSERWUJ NAS:

Mata zaprezentował najnowszy singiel “Patoreakcja”. W utworze raper atakuje m.in. Telewizję Polską i jej prezesa Jacka Kurskiego.

W teledysku do utworu “Patoreakcja” pojawia się m.in. Kuba Wojewódzki czy Marta Linkiewicz. Marta pojawia się w scenie w której ona i Mata leżą obok siebie w łóżku. Młody raper, syn profesora nadzwyczajnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, rapuje “Patoreakcji”: “Jeb*ć Telewizję Polską. Jacek Kurski – ch*j ci w dziąsło”. Po tych słowach można również usłyszeć słynną frazę Zbigniewa Stonogi: “Przestań mi kur*o rodzinę prześladować”. Z pewnością są to słowa, które odbiją się echem w branży polskiego showbiznesu.

Mata obraża Telewizję Polską i Jacka Kurskiego

Mata i TVP. “Nie mówię tego jako głos pokolenia. Po prostu jako raper opowiadam kolesiowi, który mnie zdissował” – mówi Mata w wywiadzie z Kubą Wojewódzkim dla “Polityki”. Raper w utworze “Patokreacja” kieruje także mocne słowa w stronę Jarosława Jakimowicza. Mata mówi: “Obraził moich rodziców i chciał zrobić ze mnie degenerata, więc postanowiłem mu przypomnieć, że jego syn też pochodzi z mojego środowiska” – wyjaśnia. “Nie powinien bagatelizować mojego utworu i sprowadzać tych problemów do tego, jak wychowali mnie moi rodzice, a raczej potraktować sprawę poważnie i zainteresować się tematem”.

Mata – Patoreakcja. Zobacz teledysk, który zaledwie dzień po premierze jest już numerem jeden na karcie na czasie w serwisie YouTube:

Mata – Patoreakcja
ZOBACZ:  Jawsh 685 i Jason Derulo połączyli siły z globalną gwiązdą K-popu BTS!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Farmazon
Farmazon
18 dni temu

Wystarczy zobaczyć kim jest jego stary i wszystko jasne

Cak
Cak
17 dni temu
Odpowiedz  Farmazon

no i?

2
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x