„L’immensità” z Penelope Cruz. Zobacz pierwszy klip promujący film!

L'immensità
Penelope Cruz, fot. kadr z filmu L'immensità

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Na kanale The Playlist w serwisie YouTube pojawił się pierwszy klip zapowiadający film „L’Immensità” z laureatką Oscara Penelope Cruz w roli głównej, w reżyserii wielokrotnie nagradzanego Emanuele Crialese.

„L’Immensità” to prowokujący obraz rodziny z lat siedemdziesiątych w czasie ważnych zmian kulturowych i społecznych rozgrywających się w blasku rzymskiego splendoru. Młoda rodzina Borghetti właśnie wprowadziła się do jednego z nowo wybudowanych bloków mieszkalnych. Przeprowadzka ma wymiar słodko-gorzki. Chociaż rozpościerający się z najwyższego piętra widok na Rzym jest olśniewający, członkowie rodziny nie są sobie tak bliscy jak kiedyś.

Festiwal w Cannes dziś się kończy, a Penélope Cruz i Antonio Banderas nadal błyszczą na czerwonym dywanie!

Clara i Felice nie są już zakochani, ale nie potrafią się rozstać. Dla Clary jej wyjątkowa relacja z trójką dzieci staje się ucieczką przed samotnością. Najstarsza córka, Adriana korzysta z tego, że nikt w sąsiedztwie jej nie zna i zaczyna udawać przed innymi dziećmi, że jest chłopcem. Prowadzi to rodzinę do krytycznego punktu.

Penelope Cruz rewelacyjnie wcieliła się w rolę matki-marzycielki, w historii o dojrzewaniu niezależnie od wieku, która wzbudza emocje i osobiście angażuje widza.

„L’Immensità” znalazła się w konkursie głównym tegorocznego 79. MFF w Wenecji.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx