Lil Pump: Jeb*ć Eminema! Jest słaby jak ch*j!

Lil Pump i Donald Trump, fot. @lilpump Instagram

OBSERWUJ NAS:

Lil Pump nie jest fanem muzyki Eminema. 20-latek na swoim Instastory zamieścił wideo w którym obraził jednego z największych raperów w historii.

“Fuck Eminem. You is lame as hell, ain’t nobody listening to your old ass” – powiedział Lil Pump w zamieszczonym materiale wideo na Instastory. “You lame as fuck, bitch! I woke up on bullst today, I’m back on my fukin shit” – dodał 20-latek.

@lilpump Twitter

Lil Pump kilka godzin temu dodał także wpis na Twitterze o treści: “Fuck Eminem“, co odbiło się szerokim echem w środowisku hip-hopowym. Nie wiadomo, że zmotywowało młodego rapera, urodzonego jako Gazzy Garcia, do wyrażenia takiej opinii o Eminemie, który 18 grudnia wydał swój nowy album-niespodziankę “Music to Be Murdered By – Side B“. 48-letni weteran rapu na swojej najnowszej płycie dotyka różnych tematów, m.in. krytykując kilka znanych osób, chociaż nie mówi tam nic o Lil Pumpie. Eminem o Pumpie wspomniał w 2018 roku w utworze „The Ringer” (znajdującym się na albumie “Kamikaze”), kpiąc z flow młodego MC, autora przeboju „Gucci Gang” i wyśmiewając gatunek mumble rap, z którym Pump jest w dużej mierze związany.

Do słów Lil Pumpa odniósł się już m.in. przyjaciel Eminema, raper Royce Da 5’9”, który powiedział: “Zrzuciłbym mu okulary tak daleko z jego twarzy, że wylądowałyby w zupełnie innym gatunku [muzycznym]… Nie mówię tak ponieważ jestem wściekły, ale tylko dlatego, że jestem wyczerpany tą całą twardą gadką od wszystkich tych nieszkodliwych stworzeń. Baw się dobrze. W rzeczywistości zarabiasz na bujdzie, nie będąc w niczym dobrym”. (“I’ll slap them glasses so far off his face, they’ll land in a whole nother genre … Not cuz I’m mad but just cuz I’m exhausted with all the tuff talk from all these harmless creatures … Enjoy yourself. You actually make money off blatant misappropriation while not being really good at anything”).

ZOBACZ:  NF – Time. Kolejny teledysk promujący album "The Search"
@hotnewhiphop Instagram

Eminem jeszcze w żaden sposób nie skomentował słów Pumpa. Przypominamy, że Lil Pump na początku listopada br. wziął udział w wiecu wyborczym prezydenta USA Donalda Trumpa, który jest znienawidzony przez Eminema.

@lilpump Instagram
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
DEMBO
DEMBO
1 miesiąc temu

Lil frajer co on osiągnął?

1
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x