Lil Masti nie zawalczy już na FAME MMA? Została pozbawiona mistrzowskiego pasa!

Lil Masti, fot. lilmasti Instagram

OBSERWUJ NAS:

Podczas pierwszej konferencji przed galą FAME MMA 9, Boxdel – jeden z współwłaścicieli organizacji, przeczytał oświadczenie w sprawie pozbawienia mistrzowskiego pasa Lil Masti.

Złożyliśmy bardzo atrakcyjną propozycję dla Anieli, ale jej żądania były tak wielkie i przekraczające przyjęte przez nas normy wypłat, że nie udało nam się znaleźć wspólnego języka. To po prostu niemożliwe. Lil Masti odrzuciła naszą propozycję, a ponieważ wcześniej nie była aktywna przez ponad rok, no to byliśmy zmuszeni podziękować jej za to, więc można powiedzieć, że pas został odebrany. Aktualnie w FAME MMA kobiet nie ma mistrzyni. Pas został odebrany, pas jest w “chmurze” – powiedział podczas pierwszej konferencji przed galą FAME MMA 9 Boxdel.

Lil Masti pozbawiona mistrzowskiego pasa FAME MMA

Lil Masti odniosła się do tego oświadczenie za pośrednictwem Instastory: – Nie odrzuciłam żadnej propozycji finansowej i mam na to dowody. Podejmowaliśmy wiele prób i chęci dogadania się z FAME MMA. Nagram o tym jutro film na YouTube, bo nie pozwolę na takie traktowanie i kłamstwa na mój temat. Dowiecie się też jak przedstawiciele odnosili się i traktowali mnie na spotkaniu. Mam informacje od innych zawodników, że nie byłam w tym jedyna. Na obecne czasy, takie zachowanie w biznesie i takie traktowanie kobiet jest niedopuszczalne. TAKIE LATA 90-te w Polsce.

Lil Masti Instagram

O zwakowany pas zawalczy Marta Linkiewicz (Linkimaster), a jej przeciwniczką będzie zwyciężczyni pojedynku Zusje vs Kamiszka, do którego dojdzie na najbliższej gali FAME MMA 9.

ZOBACZ:  Mecze barażowe o awans do Ekstraklasy przy wsparciu systemu VAR
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x