Lil Masti kończy z walkami! Wydała oświadczenie

Lil Masti kończy z walkami
Lil Masti, fot. Lil Masti YT

Aniela Bogusz, czyli „Lil Masti”, kończy przygodę z walkami! Znana influencerka poinformowała o tym za pośrednictwem wideo, który zamieściła na swoim oficjalnym kanale w serwisie YouTube.

Lil Masti po zakończeniu przygody w Internecie jako „Seksmasterka” zajęła się sportami walki. Znana influencerka zadebiutowała w MMA 22 czerwca 2019 na gali FAME MMA 4. Pokonała wtedy już w 1. rundzie przez TKO (ciosy pięściami w parterze) Martę Linkiewicz. W tamtej walce zdobyła mistrzowski pas organizacji jednak 7 lutego 2021 roku został on został zwakowany przez roczny brak aktywności i obrony tytułu. Kolejną walkę Bogusz stoczyła na gali FEN 34, 28 maja 2021 roku. Na tamtej gali pokonała w 17 sekund Adriannę Śledź przez duszenie zza pleców.

Później nastąpił transfer do kolejnej organizacji MMA. 28 sierpnia 2021 roku na gali HIGH League 1 pokonała Ewę Brodnicką (zwycięstwo przez TKO w 3. rundzie). Lil Masti na HIGH League 3 zadebiutowała w nowej formule – boksie birmańskim. Pokonała wtedy Kamilę „Zusję” Smogulecką przez jednogłośną decyzję sędziów. Walka trwała3 rundy. Do organizacji FAME MMA wróciła na FAME 15, aby stoczyć rewanżową walkę z Martą Linkiewicz i odzyskać mistrzowski pas. Powrót do FAME udał się jej, ponieważ wygrała pojedynek z Linkiewicz przez jednogłośną decyzję sędziów.

Lil Masti kończy z walkami!

„Podjęłam decyzję, świadomą, dojrzałą, że kończę z walkami. Głównym powodem podjęcia tej decyzji jest chęć spełnienia takiego największego mojego i Tomka marzenia, a mianowicie, marzenie powiększenia rodziny. Zaczynamy starać się z Tomkiem o dzidzię i ja wiem jak to wygląda. Może to trwać szybko, a może to trwać dłużej, więc nie nakładamy sobie żadnej presji. Podchodzimy do tego na luzie, ze spokojem. Tak naprawdę chcemy się teraz skupić na odpoczynku, na zajęciu się sobą, podróżowaniu, bo tego mi właśnie brakowało jak miałam tak bardzo dużo treningów” – mówi Lil Masti na nagraniu wideo zamieszczony w serwisie YouTube. Całość nagrania można oczywiście obejrzeć na jej oficjalnym kanale w serwisie YouTube:

ZOBACZ:  Luuk de Jong wraca do PSV Eindhoven

źródło: Lil Masti YouTube

Konferencja High League. Ewa Brodnicka do Lil Masti: Wkur*ia mnie twój ryj!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx