Lewandowski zmarnował karnego! Polska remisuje z Meksykiem na MŚ

Robert Lewandowski, fot. TVP Sport

Reprezentacja Polski zremisowała bezbramkowo z Meksykiem w swoim pierwszym meczu na mistrzostwach świata w Katarze. Robert Lewandowski zmarnował w drugiej połowie rzut karny.

Robert Lewandowski mógł zostać bohaterem dzisiejszego meczu Polski z Meksykiem. W 58. minucie sędzia podyktował rzut karny za faul na „Lewym”. Kapitan „Biało-Czerwonych” jednak nie wykorzystał „jedenastki”. Jego strzał obronił Guillermo Ochoa. Gra naszej reprezentacji nie wyglądała za dobrze. W pierwszej połowie podopieczni Czesława Michniewicza nie stworzyli ani jednej sytuacji bramkowej. Kilka razy od straty gola nasz zespół ratował Wojciech Szczęsny. W drugim meczu „naszej grupy” Arabia Saudyjska sprawiła ogromną niespodziankę wygrywając z Argentyną 2:1.

MŚ 2022. Arabia Saudyjska sensacyjnie ogrywa Argentynę!

Reprezentacji Polski nie udało się wygrać żadnego z siedmiu meczów otwarcia na mistrzostwach świata od 1978 roku. W tych 7. meczach „Biało-Czerwoni” zdobyli tylko 1 gola.

Meksyk – Polska 0:0 (0:0)

twitter.com/LaczyNasPilka
ZOBACZ:  Nosalowy Dwór Knockout Boxing Night 18: Otwarta ceremonia ważenia już dziś!