REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

LÉON publikuje nowy singiel „Head And Heart On Fire”

Fot. kadr z teledysku LÉON - Head And Heart On Fire

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

„Head And Heart On Fire” to nowy singel szwedzkiej artystki LÉON! Wraz z utworami „Who You Lovin” czy „And It Breaks My Heart” jest on zapowiedzią kolejnego albumu studyjnego „Apart”, który ukaże się już 30 października.

Single artystki zbliżają się już do granicy pół miliarda streamów, a krytycy muzyczni konsekwentnie doceniają kolejne wydawnictwa, stawiając ją w gronie najbardziej obiecujących artystek na świecie.

Klip do nowego singla został nakręcony w domu LÉON. Obrazek przedstawia intymne chwile nowego związku, gdy zakochani odkrywają siebie nawzajem oraz otaczający ich świat. Wideo prezentuje początkowe etapy zakochania, w których wszystko jest radosne i delikatne, ale pozostawia po sobie głębokie uczucie nostalgii, charakterystyczne dla twórczości artystki.

LÉON to postać tajemnicza, nieoczywista, jest połączeniem klimatu nowoczesnej Europy i amerykańskiego Los Angeles. Delikatna lecz dominująca, zachowawcza, ale charyzmatyczna. Wyrafinowana, chociaż działa instynktownie. Jest niczym charakter z filmu Quentina Tarantino.

LÉON – Head And Heart On Fire:

LÉON – Head And Heart On Fire
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx