Lenny Kravitz – Raise Vibration. Premiera nowego klipu już za kilka godzin!

Lenny Kravitz Raise Vibration
Fot. kadr z teledysku Lenny Kravitz - Raise Vibration

OBSERWUJ NAS:

Dziś, o godzinie 17:00 odbędzie się premiera nowego wideoklipu Lenny’ego Kravitza „Raise Vibration”!

Przy produkcji wideo do singla „Raise Vibration”, tytułowego z ostatniego albumu, Lenny Kravitz połączył siły ze znanym fotografem i reżyserem, Markiem Seligerem. Cały klip powstał w niezwykłej scenerii Bahamów. Ujęcia Kravitza wynurzającego się z oceanu i śpiewającego na szczycie klifu, przeplatają się z niepowtarzalną przyrodą karaibskiej wyspy, rozbijających się o skały oceanicznych fal i zachodem słońca. Na wielki finał, szaleje ogień, w rytm plemiennych bębnów. Kulminacyjne przesłanie to: „Możemy się połączyć i dzięki miłości możemy to zrobić. Musimy wzbudzić falę!”.

„Ta piosenka jest dla mnie bardzo ważna. Wszystko sprowadza się do nadziei, zjednoczenia się i pozostania nieustraszonym w dążeniu do swojej pasji i celu. Mark i ja wierzymy w to przesłanie z całego serca” – komentuje Lenny. “Chcieliśmy w tym obrazie oddać cześć pięknu Bahamów i spróbować uchwycić ducha tej niezwykłej wyspy. To coś, czym chcę się podzielić, przed moim powrotem w trasę!”.

Od początku globalnej pandemii, Kravitz zaszył się na Bahamach. W tym czasie, na rynku pojawiła się, napisana razem z Davidem Ritzem, jego biografia „Let Love Rule”. W lockdownie, zebrał również materiał na swoją nową płytę, o której więcej dowiemy się wkrótce!

Lenny Kravitz – Raise Vibration

Więcej na: www.lennykravitz.com.

ZOBACZ:  Mariah Carey świętuje 30. rocznicę swojego debiutu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x