Przejdź do treści

Lena Moonlight prezentuje nowy singiel „Szanse”

Lena Moonlight Szanse
Lena Moonlight, fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Lena Moonlight w kolejnym singlu „Szanse” przypomina aby nie odkładać na później swoich pasji i marzeń.

Kolejnym singlem „Szanse” Lena Moonlight udowadnia, że polska scena rapowa to jest jej miejsce. Po mocnym singlu „Nic o mnie” artystka pokazuje, że w lirycznym repertuarze również czuje się dobrze. W utworze pt. „Szanse” wokalistka mówi o porzuceniu codziennej rutyny w imię realizacji swoich pasji i marzeń i nie odkładaniu ich na później. Przypomina również o tym aby pamiętać, że jeśli robimy coś z pasji, to powinniśmy przede wszystkim czuć z tego satysfakcję i radość, a nie narzucać na siebie niepotrzebną presję, żeby tylko dorównać oczekiwaniom innych. Do piosenki powstał klip, który idealnie odzwierciedla jej klimat:


Kim jest Lena Moonlight?

Lena Moonlight to wokalistka, autorka tekstów, osobowość internetowa (4 mln obserwujących). Muzycznie zadebiutowała wakacyjnym, popowym singlem „Stać cię na więcej” w lipcu 2022 roku. W ślad za udanym debiutem kolejno ukazały się single: popowa „California”, osadzony w stylach trap i R&B „Ostatni raz” oraz rapowe „Money Moves”, „Za ten luz” i „Nic o mnie”.

Po etapie poszukiwań muzycznej tożsamości, trzy ostatnie utwory rozpoczęły nową ścieżkę artystyczną Leny, która odwołując się do własnych przeżyć sama napisała do nich teksty. Wydany właśnie utwór „Szanse” to kontynuacja rapowego stylu, w którym artystka czuje się najlepiej – odzwierciedla jej osobowość i kierunek, w którym chce podążać. Ostatni singiel to również bardziej liryczna odsłona młodej wokalistki. Z pewnością to dopiero początek tegorocznych nowości, bo jak mówi Lena „praca w studio i poszukiwanie nowych brzmień, sprawia jej ogromną przyjemność”.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx