Legia Warszawa znów wygrywa z Zrinjskim Mostarem!

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Legia Warszawa wygrała 2:0 z HSK Zrinjski Mostar. Legia po czterech kolejkach z dziewięcioma punktami na koncie pozostaje liderem grupy E Ligi Konferencji Europy UEFA. Gole dla Wojskowych strzelili Rafał Augustyniak i Josué.

Legia Warszawa po raz drugi w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy UEFA pokonała bośniacki Zrinjski Mostar. Legioniści wygrali na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej 3 w Warszawie 2:0. Obydwa gole dla Legii padły w pierwszej połowie. Najpierw w 14. minucie gola strzelił Rafał Augustyniak, a na 2:0 w 31. minucie podwyższył Josué Pesqueira.

W drugim meczu grupy E w której znajduje się Legia, Aston Villa pokonał AZ Alkmaar 2:1. Po czterech kolejkach fazy grupowej liderem tabeli jest Legia Warszawa. Warszawski zespół ma na koncie 9 punktów – tyle samo co Aston Villa, jednak w bezpośrednim meczu tych drużyn lepsza była Legia. Po 3 punkty na koncie mają Zrinjski Mostar oraz AZ Alkmaar.

Źródło: TVP Sport

Legia Warszawa – Zrinjski Mostar 2:0 (2:0)

Gole: Rafał Augustyniak 14′, Josué Pesqueira 31′ (k.)

Żółte kartki: Celhaka (6’), Elitim (90’ +2’), Wszołek (90’ +3’)

Legia Warszawa: Hładun – Pankov, Augustyniak, Kapuadi – Wszołek, Elitim, Çelhaka (Slisz 63’), Kun (Gil Dias 77’) – Josué (Gual 84’), Pekhart (Kramer 77’), Muci (Rosołek 84’)

Rezerwowi: Tobiasz, Burch, Ribeiro, Kramer, Sokołowski, Gil Dias, Gual, Rosołek, Jędrzejczyk, Kapustka, Slisz, Strzałek

HSK Zrinjski Mostar: Marić – Corluka, Jakovljević, Radić, Memija – Canadija (Bradarić 73’), Senić (Zlomislić 64′), Ivancić (Kis 73’) – Malekinusić (Misić 78’), Bilbija, Cuze (Hrvanović 64′)

Rezerwowi: Sefo, Marin, Zlomislić, Sabljić, Kis, Balić, Hrvanović, Misić, Bradarić, Prskalo