Przejdź do treści

Lech it Easy – nawet w deszczu! Natalia Szroeder i jej wyjątkowy koncert

Natalia Szroeder lech
Natalia Szroeder, fot. Lech YouTube

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Za nami wyjątkowy koncert Natalii Szroeder, który odbył się w ramach konkursu realizowanego przez markę Lech Easy. Dziesięciu zwycięzców wraz z osobami towarzyszącymi uczestniczyło w ekskluzywnym, intymnym koncercie artystki i – pomimo przeszkód – Lech it Easy!

W konkursie Lecha Easy wyłoniono dziesięciu szczęśliwców na prywatny koncert Natalii Szroeder, zaplanowany na dachu Heron Live Hotel, który jest położony w otoczeniu wody i zieleni tuż nad Jeziorem Rożnowskim.

Plany zmodyfikował deszcz, który przywitał zwycięzców utrudniając organizatorowi konkursu realizację nagrody. Nie wpłynął on jednak na pozytywny nastrój uczestników. Hasło „Lech it Easy!”, promujące nowy produkt marki Lech. Jest ono zachętą do złapania dystansu i cieszenia się chwilą sprawdziło się w niesprzyjających warunkach.

Ze względu na pogodę koncert zorganizowano w hotelu, dzięki temu zyskał bardziej kameralną atmosferę. – Chcieliśmy zachować wakacyjny klimat, lekkość, bo chodzi o fun i zabawę – mówi Natalia Szroeder i podkreśla, że był to dla niej wyjątkowy, bardzo osobisty występ.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx