Przejdź do treści

LeBron James wstrząśnięty strzelaniną w szkole w Teksasie: Musi nastąpić zmiana!

LeBron James wstrząśnięty strzelaniną
LeBron James, fot. UNINTERRUPTED YouTube

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Gwiazdor NBA LeBron James jest zdruzgotany po tym, jak kolejny zamachowiec dokonał masakry w szkole podstawowej w Teksasie zabijając 14 osób. „The Chosen One” napisał na Twitterze „Błagam, by to wszystko się skończyło”.

Jak poinformował gubernator Teksasu, w strzelaninie zginęło 14 dzieci w tym nauczyciel szkoły. Nie żyje również sam napastnik, który według informacji władz Teksasu miał 18 lat. Wstrząsające wydarzenie miało miejsce na terenie szkoły podstawowej Robb Elementary w Uvalde w stanie Teksas. Działo się to po godzinie 12:00 czasu lokalnego. Policja pojawiła się na miejscu zaraz po tym jak została wezwana przez władze szkoły.

37-letni LeBron James, który jest ojcem trójki dzieci, stanowczo zareagował po usłyszeniu smutnej wiadomości. Na swoim profilu w serwisie Twitter, zamieścił kilka wiadomości w tym apel o wprowadzenie zmian w prawie, żeby takie sytuacje nie miały już miejsca.

LeBron James wstrząśnięty strzelaniną w szkole w Teksasie

twitter.com/KingJames
twitter.com/KingJames

Senator Murphy po strzelaninie w szkole podstawowej w Teksasie w emocjonalnym przemówieniu naciska innych senatorów do uchwalenia praw, które sprawią, że takie sytuacje będą mniej prawdopodobne w przyszłości:

twitter.com/MSNBC
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx