Lauv oraz Conan Gray opublikowali singel „Fake”!

Fot. kadr z teledysku Lauv & Conan Gray - Fake

Lauv i Conan Gray opublikowali nowy singiel zatytułowany „Fake”. Teledysk do tego numeru można już oglądać na oficjalnym kanale Lauva w serwisie YouTube.

„Fake powstał podczas naszego pierwszego spotkania! To jeden z moich ulubionych utworów! Naprawdę mi się podoba, mam nadzieję, że nasi fani również go pokochają. Współpraca z Conanem to prawdziwa przyjemność. To artysta najwyższej klasy” – komentuje Lauv.

„Pomysł na nowy kawałek narodził się, kiedy wraz z Lauvem narzekaliśmy na niektóre dwulicowe osoby… Ci ludzie mówią jedno, a robią drugie, wciąż gadają bzdury za twoimi plecami i oczerniają cię w oczach znajomych… Wraz z Lauvem postanowiliśmy napisać utwór, który każdy mógłby wykrzyczeć! Tak właśnie powstał singel Fake” – wspomina Conan.

Lauv & Conan Gray – Fake. Zobacz teledysk:

Lauv & Conan Gray – Fake

Conan Gray to amerykański songwriter i wokalista. Popularność zdobył dzięki platformie YouTube, gdzie umieszczał vlogi oraz rovery znanych piosenek. W 2018-tym roku wydał debiutancką Ep-kę pt. „Sunset Season” która zdobyła ogromną popularność uzyskując 300 milionów odtworzeń na platformach streamingowych! W marcu br. wydał debiutancki longplay „Kid Grow” który znalazł się na 5-tym miejscu prestiżowej Billboard 200! To uczyniło go najlepszym debiutującym amerykańskim artystą w 2020-tym roku! Jego najnowszy singel „Maniac” już zdobył 200 milionów streamów i okrył się złotem w USA, i platyną w Australii i Kanadzie.

Lauv jest wyjątkowym, amerykańskim artystą. 5 lat temu zaczął publikować muzykę zupełnie niezależnie. Zagrał koncerty w ponad 20 krajach, skomponował wiele klasowych utworów dla uznanych muzyków oraz supportował samego Eda Sheerana. Wszystko to osiągnął… nie wydając ani jednego longplaya! Lauv, jest więc już teraz uznawany za jedno z największych objawień muzyki pop na świecie, a tysiące oddanych fanów z niecierpliwością czekało na debiutancki album, który okazał się wielkim, komercyjnym sukcesem.

ZOBACZ:  Julia Rocka zgubiła "Balans", ale znalazła przepis na taneczny hit!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx