Launch platformy Viaplay w Polsce – event z gwiazdami

Viaplay w Polsce
Sandra Kubicka, Katarzyna Figura, Karolina Pisarek, fot. Piotr Podlewski/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Nordic Entertainment Group (NENT Group), wiodąca firma streamingowa działająca w regionie państw nordyckich wchodzi na rynek polski. Z tej okazji w warszawskim hotelu Nobu odbyło się wydarzenie z udziałem gwiazd, na którym została zaprezentowana oferta platformy.

Viaplay w Polsce – na wydarzeniu pojawiło się wiele znanych osób z polskiego showbiznesu, m.in. Katarzyna Figura, Karolina Pisarek, Sandra Kubicka, Karolina Pilarczyk, Beata Pawlikowska, Olga Kalicka, Joanna Osyda, Tamara Gonzalez Perea, Anna Karwan, Anna Lucińska, Rafał Zawierucha, Rafał Maślak, Paweł i Eliza Trybała, Wojciech Gola i Tomasz Ciachorowski.

Celem Viaplay jest pokazywanie wydarzeń sportowych i rozrywkowych na poziomie, jakiego jeszcze w Polsce nie było. „Chcemy by polski widz mógł powiedzieć „wow!”, gdy od sierpnia będzie oglądał mecze na naszej platformie. Oprócz treści sportowych oraz produkowanych lokalnie programów fabularnych, a także tych tworzonych w formacie „non-scripted”, udostępnimy subskrybentom w Polsce takie treści jak filmy i seriale – w szczególności tytuły oparte na bogatej tradycji, wywodzących się z krajów nordyckich, powieści kryminalnych” – czytamy w notce prasowej Viaplay.

Pierwszą lokalną produkcją emitowaną w Polsce będzie „Fort Boyard”, który powraca po 10 latach. W nowej odsłonie programu uczestniczyć będzie 48 znanych polskich osobistości, rywalizujących między sobą w różnorodnych rozgrywkach prowadzonych na francuskim wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego. „W programie pełnię rolę mędrczyni i oglądałam zmagania fizyczne uczestników, którzy przychodzili do mnie porządnie zmęczeni. Ja potrzebowałam ich umysłów. Bycie mędrczynią było fajną, dowcipną rolą. Cieszę się, że mogłam być częścią tego programu i mam nadzieję, że jeszcze wiele sezonów przed nami” – powiedziała o „Forcie Boyard” Tamara Gonzalez Perea.

Viaplay w Polsce

Oprócz tego na oglądających czeka też wiele sportowych emocji, ponieważ na platformie obejrzeć będzie można Mecze Bundesligi, wyścigi F1, a także Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Kobiet FIFA 2023. „Jako typowy tata, który zamiast chodzenia po knajpach ogląda telewizję jestem fanem takich platform. Cieszę się, bo jest to coś nowego. Dla mnie smaczkiem jest oferta sportowa, bo żadna z platform, z których dotychczas korzystam nie ma sportu. Jestem fanem zarówno piłki nożnej jak i Formuły 1, więc na pewno będę oglądał” – powiedział Rafał Maślak.

Z kolei Olga Kalicka czeka na ofertę serialową i filmową. „Przerzuciliśmy się do świat internetu i coraz częściej korzystamy z portali streamingowych. Wiem, że na Viaplay będzie dużo sportu i choć nie oglądam meczy, to mój narzeczony bardzo je lubi. Ja zaś, gdy nasz syn pójdzie spać, włączę filmy i seriale” – dodała aktorka.

Viaplay w Polsce
Karolina Pisarek, fot. Podlewski/AKPA
Viaplay w Polsce
Katarzyna Figura, fot. Podlewski/AKPA
Viaplay w Polsce
Sandra Kubicka, fot. Podlewski/AKPA
Viaplay w Polsce
Kamil Nożyński, fot. Podlewski/AKPA
Viaplay w Polsce
Paweł Trybała, Eliza Trybała, fot. Podlewski/AKPA
Viaplay w Polsce
Wojciech Gola, fot. Podlewski/AKPA
Viaplay w Polsce
Karolina Pilarczyk, fot. Podlewski/AKPA
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx