REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

KXNG Crooked jest już zmęczony słuchaniem o beefie Lord Jamar vs Eminem

KXNG Crooked Eminem
KXNG Crooked, fot. Crook’s Corner

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

KXNG Crooked, członek nieistniejącej już od 2018 roku grupy Slaughterhouse, który pojawia się wraz z Roycem Da 5’9” i Joellem Ortizem u boku Eminema w utworze „I Will” na niedawno wydanym albumie „Music to Be Murdered By”, najwyraźniej ma już dość słuchania o Lordzie Jamarze.

Krótko po tym, jak Lord Jamar, członek ekipy Brand Nubian pojawił się w programie VladTV, aby ponownie wyrazić swoją pogardę dla Eminema, Crooked wypowiedział się na ten temat za pośrednictwem Twittera: „Każdy ma prawo do swojej opinii. Bóg Rakim powiedział, że jara się Eminemem jako autorem tekstów, ale ludzie na mojej osi czasu wolą gadać o tym, jak Lord Jamar nie…”.

CrookedIntriago Twitter

Lord Jamar, który 23 stycznia pojawił się w programie DJ Vlada, podtrzymał swoje stanowisko, że ludzie „na dzielnicy” w ogóle nie słuchają Eminema. Wcześniej wypominał Eminemowi, że ten jest gościem w całej kulturze hip-hopu, ponieważ jest biały, na co Eminem odpowiedział mu w utworze „Fall”, że pokazał światu 50 Centa i jest inspiracją dla takich raperów jak m.in. Hopsin, Logic, J Cole, Big Sean, Kendrick Lamar czy Royce Da 5’9”.

Lorda Jamara prawdopodobnie mocno zabolał wers Eminema w „I Will” wymierzony w jego stronę, w którym raper z Detroit rapuje, że ten jest najsłabszym ogniwem swojej ekipy: „Your group is off the chain, but you’re the weakest link”.

Eminem – I Will (feat. KXNG Crooked, Royce Da 5’9″ & Joell Ortiz):

Eminem – I Will (feat. KXNG Crooked, Royce Da 5’9″ & Joell Ortiz)
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx