Kupowanie followersów na Instagramie – czy warto?

Kupowanie followersów na Instagramie
Fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

Mimo że kupowanie followersów na Instagramie nadal jest jedną z częściej stosowanych praktyk, wciąż wiąże się z nią sporo nieporozumień. Dla wielu firm i influencerów to szansa na szybkie zwiększenie liczby obserwatorów. Niektórzy nie są jednak pewni, czy strategia im się opłaci, tym bardziej że wokół tego tematu narosło sporo mitów. Dowiedz się, czy ten sposób naprawdę działa. Jakie są zalety i wady takiego rozwiązania?

Gdzie kupić followersów na Instagramie? Dostępnych jest kilka serwisów, zarówno polskich, jak i zagranicznych, na których kupowanie followersów na Instagramie jest możliwe.

Jak kupić followersów?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, jak kupić followersów, aby zyskać. Do wyboru jest kilka serwisów, na których wystarczy założyć konto, zalogować się i wybrać interesujący pakiet. Możliwe jest także zaznaczenie dodatkowych opcji, jak na przykład stopniowe dodawanie obserwujących czy ograniczenie geograficzne profili. Mają one za zadanie uwiarygodnić statystyki. Ile kosztują obserwacje na Instagramie? Stawki nie są wygórowane. Koszt 100 obserwujących to zaledwie od kilku do kilkunastu złotych, a im większy pakiet, tym niższa cena w przeliczeniu na jednego pozyskanego followersa.

Czy warto kupić obserwacje na Instagramie?

Wśród internautów trwa dyskusja, czy warto kupić obserwacje na Instagramie. Dla jednych to znakomita szansa na rozkręcenie profilu, dla innych – wątpliwy pod względem skuteczności postępek. Jak jest naprawdę? Kupowanie followersów na Instagramie to przede wszystkim dobry pomysł w przypadku dążenia do zwiększenia widoczności i wiarygodności marki. Osiągnięcie podobnych rezultatów tradycyjną drogą wymagałoby znacznie więcej uwagi i pracy. Płatni obserwatorzy przydadzą się zatem w pierwszej fazie tworzenia konta, ale także i później, gdy organiczny ruch zaczyna spadać, a zainteresowanie maleje. Warto pokusić się o takie działanie także przed dużą kampanią reklamową.

ZOBACZ:  Natalia Szroeder, Natalia Nykiel i Magdalena Krzemień w pięknych kreacjach w finale programu "The Four. Bitwa o sławę"

Kupowanie followersów na Instagramie

Trzeba jednak pamiętać, że tacy followersi rzadko stanowią grupę docelową, więc nie można liczyć na ich trwałe zaangażowanie. Kupno obserwujących nie zastąpi zatem tradycyjnych działań marketingowych.

Czy to legalne?

Instagram nie zamknie konta w przypadku, gdy followersi zostali kupieni. Warto jednak wykorzystywać prawdziwe konta, aby uzyskać najlepszy efekt promocji. Firmy takie jak Wypromowani.pl pozwalają kupić prawdziwe polskie followersy na Instagramie już od 0,99zł.

(Artykuł sponsorowany)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x