Kuba Post na FAME MMA 9 wygrywa z Vandalem!

Vandal Kuba Post
Fot. FAME MMA

OBSERWUJ NAS:

Jakub „Kuba Post” Postaremczak wygrał na gali FAME MMA 9 z Mikołajem „Vandalem” Rdzankiem przez niejednogłośną decyzję sędziów.

Vandal od początku pierwszej rundy wyprowadzał więcej kopnięć. Nie robiło to jednak wrażenia na Jakubie Postaremczaku. Kuba Post po kilku wyprowadzonych ciosach trafił czysto prawym sierpowym Vandala. W drugiej rundzie Kuba Post ponownie trafił mocnym ciosem Mikołaja. Widać było, że Vandal go odczuł. Po chwili Mikołaj Rdzanek kopnął poniżej pasa Postaremczaka, za co został upomniany przez sędziego. Po wznowieniu walki obaj zawodnicy walczyli ostrożnie. Vandal umiejętnie trzymał dystans, a Kuba Post próbował bezskutecznie go „upolować” sierpami.

Kuba Post wygrywa na FAME MMA 9!

W trzeciej rundzie, wyższy o kilka centymetrów Vandal, cały czas trzymał na dystans Kubę Posta. Postaremczakowi trudno było się przedrzeć przez długie ręce Rdzanka. Walka ostatecznie zakończyła się decyzję sędziowską, która okazała się lepsza dla Kuby Posta. Sędziowie punktowali 29-28 dla Kuby, 29-28 dla Mikołaja i 29-28 dla Kuby.

instagram.com/famemmatv
ZOBACZ:  Wyniki porannego ważenia przed galą KSW 58
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x