KSW 62. Bruno dos Santos wygrywa z Pawłem Polityło

KSW 62 Bruno dos Santos

OBSERWUJ NAS:

Bruno Augusto dos Santos (10-2) pokonał na gali KSW 62 Pawła Polityło (6-3) przez jednogłośną decyzję.

KSW 62 – Bruno dos Santos pokonał Pawła Polityło! Pierwszy w walce zaatakował Brazyliczyjk. Bruno dos Santos na początku pierwszej rundy front kickiem powalił Polaka. Paweł Polityło szybko się mu zrewanżował ciosem na głowę. Po minucie walki pojedynek przeniósł się do parteru. Polak często trafiał Brazylijczyka ciosami z dołu. Polityło był na tyle zwinny, że unikał większości wyprowadzanych ciosów Brazylijczyka. Na półtorej minuty przed końcem pierwszej rundy, pojedynek przeniósł się do stójki. Polak wyprowadził efektowny backfist, jednak Brazylijczyk nie dał się zaskoczyć. Pierwsza runda miała niezwykle szalone tempo i pod jej koniec widać było duże zmęczenie zawodników.

Walka w drugiej rundzie szybko przeniosła się do parteru. Obaj zawodnicy próbowali zapaśniczych akcji. Brazylijczyk bardzo dobrze kontrolował zapaśniczą ofensywę Polaka. Polityło cały czas nacierał do przodu. Minutę przed końcem pojedynek wrócił do stójki. Tam kolanem dos Santos trafił Polaka. Polityło przeszedł do klinczu i do końca drugiej rundy nic już się nie wydarzyło.

Na początku trzeciej rundy do głowy Polaka doszło potężne kolano Brazylijczyka. Polityło kilka razy próbował wejść w nogi dos Santosa, ale ten za każdym razem był na to przygotowany. W klinczu dos Santos atakował stopy Pawła. Trzecia runda była bardzo wyniszczająca dla obu zawodników. Polak w pozycji bocznej atakował będącego przy siatce Brazylijczyka. Na pół minuty przed końcem Santos próbował sprowadzić Polaka, ale ten w efektownym stylu obronił się. Walka była niezwykle wyrównania, jednak sędziowie jednogłośnie wskazali zwycięstwo Bruno dos Santosa.