KSW 61. Łukasz Jurkowski zamieścił zdjęcie z Pudzianem: Kiedyś już walczyliśmy na jednej gali

Łukasz Jurkowski Pudzian
Mariusz Pudzianowski i Łukasz Jurkowski, fot. jurasmma Instagram

Łukasz Jurkowski zmierzy się na KSW 61 z Mariuszem Pudzianowskim. Będzie to pojedynek dwóch weteranów tej organizacji. Zawodnicy walczyli razem na dwóch galach, jednak nie ze sobą.

Popularny „Juras” zamieścił na swoim oficjalnym profilu w serwisie Instagram zdjęcie sprzed kilku lat, na którym pozuje razem z „Pudzianem”. Jurkowski dodał opis do fotografii: „Ej kiedyś już walczyliśmy z @pudzianofficial na jednej gali😬 ja otwierałem kartę główną, a Maniek zamykał. Pamiętacie?”.

Juras vs Pudzian:

instagram.com/jurasmma | Juras vs Pudzian

Gala o której wspomniał „Juras” to Moosin – God of Martial Arts, która odbyła się 21 maja 2010 roku. Łukasz Jurkowski pokonał wtedy w pierwszej rundzie przez TKO Ho Jin Kima Mariusz Pudzianowski natomiast w walce wieczoru musiał uznać wyższość Tima Sylvi. Na tej gali walczył również niedawny mistrz UFC w wadze ciężkiej Stipe Miocic, który otwierał kartę walk. Pokonał on wtedy mało znanego Paula Barry’ego przez TKO w drugiej rundzie.

Mariusz Pudzianowski vs Łukasz Jurkowski na KSW 61

Walka 44-letniego „Pudziana” z 40-letnim „Jurasem” zaplanowana jest na galę KSW 61. Obędzie się ona 5 czerwca w gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Pudzianowski swoją ostatnią walkę stoczył na KSW 59, gdzie w pierwszej rundzie pokonał Nikolę Milanovicia. Jurkowski ostatni raz walczył na KSW 48 w 2019 roku pokonując Stjepana Bekavaca. Sprzedaż PPV na KSW 61 jeszcze się nie rozpoczęła, ale oczywiście będzie o tym informować na bieżąco.

ZOBACZ:  Mariusz Pudzianowski na KSW 59 pobił ochroniarza z FAME MMA!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx