KSW 61. Adam Niedźwiedź odnosi ósme zwycięstwo w karierze

KSW 61 Adam Niedźwiedź
Fot. KSW

Adam Niedźwiedź pokonał Jakuba Kamieniarza w walce otwierającej galę KSW 61.

Niedźwiedź poddał swojego rywala pod koniec drugiej rundy pojedynku. Adam Niedźwiedź wyszedł jako pierwszy do oktagonu przy niezwykle energicznej muzyce. Jakub Kamieniarz wychodził drugi przy utworze Nas – I Can z przesłaniem „Wiem, że mogę być tym, kim chcę”. Obaj zawodnicy przystępowali do tej walki po porażkach. Teoretycznie Adam Niedźwiedź przystępował do pojedynku jako bardziej utytułowany zawodnik.

Zawodnicy zaczęli walkę od kopnięć. Niedźwiedź po chwili obalił Kamieniarza. Następnie Adam Niedźwiedź próbował założyć trójkąt rękoma, jednak Kamieniarz umiejętnie się bronił. Wyglądało na to, że Kamieniarz rewelacyjnie przygotował się na obronę Adama. Walka cały czas toczyła się w parterze, a Niedźwiedź ciągle próbował udusić swojego rywala. Nie mógł jednak znaleźć na niego sposobu. Między czasie wyprowadził kilka ciosów lewą ręką. W końcówce pierwszej rundy Kamieniarz zaatakował nogę Niedźwiedzia, jednak ten zdołał się z tego uwolnić. Widać było, że obu zawodników pierwsza runda kosztowała mnóstwo siły.

W drugiej rundzie Niedźwiedź od razu wszedł w nogi rywala. Walka natychmiast przeniosła się do parteru. Pierwsze minuty drugiej rundy wyglądały tak samo jak w pierwszej odsłonie walki. Niedźwiedź cały czas kontrolował przebieg walki w parterze. Kamieniarzowi było niezwykle trudno wyjść z sytuacji w której się znalazł. Tuż przed zakończeniem drugiej rundy, Kamieniarz skapitulował, odklepując. Tym samym odniósł trzecią porażkę w KSW.

instagram.com/ksw_mma
ZOBACZ:  KSW 58: Salahdine Parnasse vs Daniel Torres. Zobacz trailer walki! [WIDEO]

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx