KSW 57 nieudane dla Polaków. Phil De Fries obronił mistrzowski tytuł!

Fot. Polsat Sport

OBSERWUJ NAS:

Gala KSW 57 już za nami. W walce wieczoru Phil De Fries (19-6) obronił mistrzowski tytuł wagi ciężkiej.

Jeżeli chodzi o konfrontacje polskich zawodników z zagranicznymi, to nie była to udana gala dla „naszych”. Anglik Phil De Fries pokonał Michała Kitę (20-12) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie, Cezary Kęsik (12-1) przegrał przez duszenie gilotynowe w drugiej rundzie z Niemcem Abusem Magomedovem (24-4), Tomasz Drwal (22-6) został znokautowany w pierwszej rundzie przez Czecha Patrika Kincla (23-9), a Albert Odzimkowski (11-5) przegrał przez niejednogłośną decyzją sędziów z Niemcem Christianem Eckerlinem (13-5).

Tomasz Drwal znokautowany na gali KSW 57:

@ksw_mma Instagram

Na gali KSW 57 odbyły się także starcia polsko-polskie. Marian Ziółkowski (21-8-1) pokonał Romana Szymańskiego (13-6) przez TKO (kopnięcie na wątrobę i ciosy). Była to walka o mistrzowski pas w kategorii lekkiej. Borys Mańkowski (22-8-1) pokonał Artura Sowińskiego (21-12) jednogłośną decyzją sędziów oraz Marcin Krakowiak (10-3) pokonał Kacpra Koziorzębskiego (7-3) przez duszenie gilotynowe w trzeciej rundzie.

Na KSW 57 odbyła się także walka o mistrzowski pas w kategorii koguciej w której Antun Racić (25-8-1) pokonał Bruno Santosa (9-2) jednogłośną decyzją sędziów.

KSW 57. Phil De Fries broni mistrzowskiego tytułu!

@ksw_mma Instagram
ZOBACZ:  Komunikat Ekstraklasy po decyzjach UEFA
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x