Książka o historii szefa KSW, Martina Lewandowskiego, ukaże się już za 10 dni!

Książka o historii szefa KSW
Fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

Już 11 sierpnia ukaże się książka “Pod prąd” autorstwa Martina Lewandowskiego i Grzegorza Sobieszka. Książkę można już nabyć w przedsprzedaży na stronie internetowej sklepu Empik.

Martin Lewandowski mówi o książce tak: – 17 lat w branży MMA i ponad 40 lat życia zamknięte w setkach godzin rozmów i spisane na 304 kartkach. Ta książka to brutalnie szczera rozmowa dwóch gości. Nie brak tam smutnych momentów, nie brak również momentów radosnych, jak to w życiu. Od prowadzenia punktu xero we Wrocławiu do rekordowej gali KSW na Stadionie Narodowym. Od pracy na budowie w Australii do bycia menadżerem ds. promocji w hotelu Marriott. Nie sposób mówić o tym wszystkim bez zajrzenia głębiej: skąd pochodzę, jakie przyświecają mi wartości, jak nawiązywałem relacje biznesowe. Konflikty i spory, porażki i sukcesy, a w tle nieznane fakty z historii KSW. Wspominam osoby, które mnie inspirowały, które razem ze mną współtworzyły federację KSW, agencję marketingową My Land, Stowarzyszenie MMA Polska. Ci wszyscy ludzie towarzyszyli mi w opisanej drodze, a często była to droga mocno pod prąd.

Książka o historii szefa KSW

KSW to nazwa, którą słyszał każdy fan sportów walki. Teraz przyszedł czas, by poznać historię Konfrontacji Sztuk Walki i jednego z jej założycieli.

Martin Lewandowski w rozmowie z Grzegorzem Sobieszkiem opowiada o atmosferze w rodzinnym domu, o dorastaniu i szukaniu własnej drogi. O tym, jak z dyrektora ds. promocji warszawskiego hotelu Marriott stał się współzałożycielem jednej z najbardziej znanych w Europie federacji promujących mieszane sztuki walki. Gale KSW to nie tylko pojedynki, to niemal spektakle ze specjalnie dobraną scenografią, muzyką i aranżacją przestrzeni. To wydarzenia sezonu, uzupełnione transmisjami gromadzącymi tysiące osób.

Dowiedz się, gdzie i od czego wszystko się zaczęło, kim byli pierwsi zawodnicy, jak ich dobierano, jakie historie towarzyszą ich pojedynkom. Jakie najtrudniejsze przeszkody trzeba pokonać, przygotowując gale. Któremu muzykowi towarzyszyli kiedyś w nagraniach bracia Lewandowscy. Czy zdarzyło się, że po walce został zmieniony werdykt? Jak długo trwała najkrótsza walka? Czy kiedykolwiek gala była zorganizowana pod gołym niebem? Tego dowiecie się z książki.

ZOBACZ:  Nowy magazyn sportów walki od 16 kwietnia w Polsacie Sport
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x