Krzysztof Stanowski do byłych gangsterów z Pruszkowa: Wypier*alać! Niech Pruszków wyper*ala z naszego życia!

Krzysztof Stanowski Pruszków
Krzysztof Stanowski, fot. Kanał Sportowy

Popularny dziennikarz Krzysztof Stanowski w mocnych słowach odniósł się do angażu przez MMA-VIP byłego bossa mafii pruszkowskiej, Andrzeja Zielińskiego, ps. „Słowik”.

Podczas niedzielnej konferencji prasowej przed galą MMA-VIP 4, Marcin Najman przedstawił bossa tej organizacji. Podczas transmisji na żywo, którą można było oglądać w Internecie, na scenę wszedł starszy mężczyzna w masce. Przy głównym motywie muzycznym z filmu „Ojciec chrzestny” ów mężczyzna ściągnął maskę. Okazało się, że jest to Andrzej Zieliński, były szef mafii pruszkowskiej, znany jako „Słowik”.

Konferencja MMA-VIP była mocno komentowana w mediach, jednak w najostrzejszych słowach sytuację z angażem „Słowika” skomentował znany dziennikarz i współwłaściciel Kanału Sportowego, Krzysztof Stanowski. Najpierw zamieścił obszerny wpis na swoim oficjalnym profilu na Twitterze, a następnie nagrał materiał wideo.

twitter.com/K_Stanowski

„Marcin, przestań pierd*lić, rozumiesz? Przestań pierd*lić. Jesteś hipokrytą i obłudnikiem. Jesteś karykaturą mężczyzny. Powiedz wprost „potrzebuję pieniędzy i nie cofnę się przed niczym, żeby je zdobyć. Mogę z każdym zrobić interes, byleby tylko była mamona”. Nie to, że ci wybaczymy, bo tu nie ma czego wybaczać. Po prostu będzie sprawa jasna, twoja głowa będzie spokojniej pracować. Jesteś dzisiaj pachołkiem różnych kanalii, które niszczyły ludzi 30 lat temu, rozumiesz? I ja ci powiem tak, tobie, ale nie tylko tobie, całemu temu otoczeniu: wypierdalać! Niech Pruszków wypier*ala z naszego życia! Polska przeszła chemioterapię po tym raku i długo stawała na nogi i teraz nie chcemy nawrotu. Wypier*alać! Wypier*alać z Polski, z szołbiznesu, z gal, z Internetu, z pudelków, z telewizji, wypier*alać! Nie chcemy już Pruszkowa, nie chcemy już tych mord” – mówi wydaniu specjalnym „Dziennikarskiego zera” Krzysztof Stanowski.

Całość możecie obejrzeć poniżej:

ZOBACZ:  Spektakl "Niepamięć". Agnieszka Więdłocha, Marta Żmuda Trzebiatowska i Jakub Kucner na premierze
Krzysztof Stanowski i Pruszków (źródło: Kanał Sportowy)

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Acapulco
Acapulco
5 miesięcy temu

Myślałem że jesteś inteligentnjejszy. Jak możesz nazwać ludzi szmatami!! Żyjemy wolnym kraju i nieważne czy Ci się to podoba, czy nie, nie powinieneś tak mówić. Szmaty! To ty masz może w domu. Nauczony jesteś może tak się zwracac do żony, to zostawać to u siebie za swoimi ścianami, a innych półgłówku zostaw w spokoju. Stanowski naprawia świat, a sam chuja wart)

1
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx