Krzysztof Piątek zdobył bramkę w meczu z Schalke 04! [WIDEO]

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Krzysztof Piątek pojawił się w końcówce spotkania Hertha Berlin – FC Schalke 04 i ustalił wynik spotkania na 3:0.

Dla Krzysztofa Piątka było to czwarte trafienie w obecnym sezonie Bundesligi. Polak pojawił się placu gry w 80. minucie spotkania, zmieniając Jhona Cordobę, który 28 minut wcześniej także strzelił gola. Warto dodać, że Piątek w 88. minucie drugi raz pokonał bramkarz Schalke, ale sędzia po analizie VAR odgwizdał spalonego.

Hertha Berlin po 14 kolejkach z 16 punktami zajmuje obecnie 12 pozycję w Bundeslidze. Schalke natomiast rozgrywa swój najsłabszy sezon od lat. Klub z Gelsenkirchen jest na ostatnim miejscu w tabeli i zdobył zaledwie 4 punkty (4 remisy). Do tej pory Schalke nie wygrało jeszcze żadnego meczu w lidze.