Krzysztof Piątek strzelił bramkę w debiucie w barwach Fiorentiny! [WIDEO]

Krzysztof Piątek strzelił Fiorentiny
Krzysztof Piątek, fot. Serie A

Krzysztof Piątek tydzień temu został graczem ACF Fiorentiny a w czwartek zadebiutował w jej barwach w meczu Pucharu Włoch z SSC Napoli i od razu strzelił gola.

ACF Fiorentina pokonała na wyjeździe SSC Napoli 5:2 w 1/8 Pucharu Włoch. Debiut w barwach „Fioletowych” zaliczył wypożyczony do końca sezonu z Herthy Berlin, Krzysztof Piątek. Polak pojawił się na boisku w 73. minucie zmieniając Dušana Vlahovicia. Gdy wchodził na boisko Fiorentina grała w 10, ponieważ w końcówce pierwszej połowy czerwoną kartkę otrzymał Bartłomiej Drągowski. W regulaminowym czasie gry był wynik 2:2. W dogrywce piłkarze Fiorentiny dali prawdziwy popis. Najpierw w końcówce pierwszej części dogrywki gola strzelił Lorenzo Venuti. 3 minuty po rozpoczęciu drugiej połowy dogrywki do siatki trafił Polak. Tuż przed końcem drużynę z Neapolu dobił Youssef Maleh. Po końcowym gwizdku arbitra, Vincenzo Italiano mógł być naprawdę zadowolony z postawy swoich podopiecznych.

SSC Napoli – ACF Fiorentina 2:5 (1:1)

Strzelcy: Dries Mertens 44′, Andrea Petagna 90+5′ – Dušan Vlahović 41′, Cristiano Biraghi 57′, Lorenzo Venuti 105+1′, Krzysztof Piątek 108′, Youssef Maleh 119′

Czerwone kartki: Hirving Lozano 84′, Fabián Ruiz 90+3′ – Bartłomiej Drągowski 45+2′

Krzysztof Piątek strzelił dla Fiorentiny
ZOBACZ:  AFC Bournemouth dołączył do Fulham FC i w przyszłym sezonie zagra w Premier League!