REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Krzyk 6 – premiera filmu już dziś!

Krzyk 6 premiera
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Już dziś, 10 marca, na ekrany trafi „Krzyk VI”. Akcja najnowszej odsłony kultowego horroru toczy się w Nowym Jorku. Jak ustrzec się przed dramatycznymi skutkami spotkania z zamaskowanym zabójcą? Kilka wskazówek podsuwają gwiazdy „Krzyku VI” w specjalnie zrealizowanym spocie filmowym.

Melissa Barrera (Sam Carpenter) radzi, by naładować telefon. Może okazać się potrzebny, by wezwać pomoc. Jednak należy pamiętać, by go nie odbierać, jeśli zadzwoni. Mason Gooding (Chad Meeks-Martin) przypomina, by porządnie sprawdzić wszystkie ciemne klatki schodowe. A Jenna Ortega (Tara Carpenter) zaleca, by pozostać w domu i być czujnym, gdy Ghostface grasuje na wolności. Usiądź, odpręż się i czekaj – podsumowuje Barrera. Ale i tak plany Ghostface’a zna tylko on sam.

Nowy Jork. Nowe zasady. W wielomilionowym mieście nikt nie usłyszy twojego krzyku… Po brutalnych zabójstwach, które po raz kolejny wstrząsnęły ich rodzinnym miasteczkiem, czwórka ocalałych bohaterów opuszcza legendarne Woodsboro. Pragną rozpocząć nowy rozdział życia. Przeprowadzają się do Nowego Jorku, dynamicznego, wielkiego miasta pełnego ludzi, które ma im pomóc zapomnieć o mrocznej przeszłości. Jednak Ghostface sprawi, że Nowy Jork mieć będzie jeszcze jeden powód, aby nigdy nie zasypiać.

Krzyk 6 – poradnik przetrwania:

Demi Lovato prezentuje „Stil Alive” i promuje nowy film „Krzyk”.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx