Kryształowy chłopak – premiera biograficznej książki Damiana „Stiflera” Zduńczyka już 1. grudnia!

Damian "Stifler" Zduńczyk, fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

Już 1. grudnia 2020 roku odbędzie się premiera biograficznej książki popularnego Stiflera z Warsaw Shore – Damiana Zduńczyka “Kryształowy chłopak”.

“”Kryształowy Chłopak” to zbiór destrukcyjnych doświadczeń, które prawie doprowadziły do mojego końca. Przez wiele lat nie dostrzegałem niczego wartościowego wokół siebie. W moim życiu w ogóle nie było jutra, zupełnie nie oglądałem się za siebie i nie wyciągałem wniosków z przeszłości. Stałem w miejscu, żyjąc tu i teraz. Od trzech lat jestem czysty. Wiem, że to co robiłem prowadziło do nikąd, ale dzięki odnalezieniu celu w sporcie, numerologii i dostrzeganiu piękna tego świata byłem w stanie skończyć z ćpaniem raz na zawsze. Ta książka to moje kroniki. Kroniki całego zła, które sam sobie wyrządziłem. Mam nadzieje, że będzie to też ostrzeżenie dla innych, żeby nie marnowali swojego życia na melinie, tylko żeby zaczęli spełniać swoje marzenia” – mówi o sobie Damian Zduńczyk.

Damian Zduńczyk znany jako Stifler. Celebryta. Zawodnik Fame MMA. Najbardziej rozpoznawalny były uczestnik show stacji MTV „Warsaw Shore”, w którym dał się poznać jako szalony imprezowicz, wielokrotnie przekraczający granicę tego na co pozwoliliby sobie widzowie programu. Współautor niezwykle popularnego internetowego show „Wyzwani” oraz kanału StiflerTV. Na Instagramie obserwowany przez blisko pół miliona wiernych i oddanych fanów. Prywatnie Stifler poświęca się pomocy bezdomnym zwierzętom, organizując zbiórki pieniędzy i akcje mające na celu wspomóc adopcję porzuconych psów. Sam ma 4 psy ze schroniska.

Fot. mat. prasowy
ZOBACZ:  Izabela Zwierzyńska z nowym partnerem!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x