Przejdź do treści

Krystyna Czajkowska-Rawska honorowym obywatelem Sosnowca!

Krystyna Czajkowska-Rawska
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Legenda polskiej siatkówki kobiecej – dwukrotna medalistka olimpijska – Krystyna Czajkowska-Rawska z kolejnym trofeum! Czajkowska-Rawska została wyróżniona tytułem honorowego obywatela Sosnowca. Uroczystość wręczenia odbyła się w hali w Milowicach.

Kilkadziesiąt osób zebrało się w hali w Milowicach, by uczestniczyć w uroczystym nadaniu tytułu honorowego obywatela Sosnowca legendarnej siatkarce i trenerce Krystynie Czajkowskiej-Rawskiej. Przypomnijmy, że Pani Krystyna ma w swoim ogromnym dorobku dwa brązowe medale olimpijskie, medale mistrzostw świata i Europy, dziesięć medali mistrzostw Polski, mistrzostwa Polski osiągała także jako trenerka Płomienia Milowice.

– To dla mnie ogromne wzruszenie, że ktoś o mnie pamiętał i że doczekałam się takiego wyróżnienia – mówi Krystyna Czajkowska-Rawska. – Zostało już nas tylko pięć medalistek olimpijskich, właściwie każdego roku kogoś z nas ubywa. Najbardziej jestem dumna z tego, że nadal nie potrafimy żyć bez siatkówki i bez siebie. Utrzymujemy kontakt, tak samo jak z moimi siatkarkami z Milowic, tworzymy wielką rodzinę. Z tego jestem najbardziej dumna – dodała siatkarka, która 228 razy wystąpiła w biało-czerwonych barwach.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx