Przejdź do treści

Kryminalny serial „Troppo” już w listopadzie na Viaplay

Troppo Viaplay
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Już 7 listopada na platformie streamingowej Viaplay będzie miał swoją premierę australijski serial kryminalny, w którym śledztwo prowadzone przez duet nie przepadających za sobą detektywów zaprowadzi nas w dzikie ostępy stanu Queensland. Fabuła produkcji została oparta na bestsellerze autorstwa Candice Fox – powieści „Miasteczko Crimson Lake”. Czy skompromitowany detektyw i kobieta z przeszłością będą w stanie odnaleźć zaginionego eksperta nowych technologii nie tracąc przy tym zdrowego rozsądku?

Ted Conkaffey (Thomas Jane) to skompromitowany były detektyw policyjny. Kiedy oskarżono go o okrutną zbrodnię decyduje się wyjechać z Sydney na prowincję, pozostawiając w mieście żonę i dziecko. Samotny i pozbawiony celu mężczyzna postanawia trzymać się w cieniu. Plany krzyżują się, gdy poznaje Amandę Pharrell (Nicole Chamoun), prywatną detektyw, która prosi go o pomoc przy rozwiązaniu sprawy zaginięcia koreańskiego twórcy technologicznych innowacji.

Ekscentryczna detektyw wraca do miasteczka po odbyciu kary za przestępstwo, którego dopuściła się jako nastolatka. Doskonale wie, jak to jest być wrogiem publicznym numer jeden i zdaje sobie sprawę z faktu, że jej powrót nie jest mile widziany.Nie przejmuje się tym jednak, ponieważ w więzieniu doświadczyła czegoś znacznie gorszego niż wykluczenie z lokalnej społeczności. Gdy otrzymuje zlecenie odnalezienia tajemniczego mężczyzny razem z byłym policjantem rzuca się w wir walki o prawdę, co wydaje się być bardzo nie na rękę lokalnym stróżom prawa. Gdy detektywi odkrywają, że w Crimson Lake nastąpiła seria nietypowych zgonów, zaczynają walczyć o własne przetrwanie.

Obsada i twórcy „Troppo”

W głównych rolach zobaczymy amerykańsko-australijski duet. Postać Teda odegrał Thomas Jane („The Punisher”, „Wyposażony”). Aktora trzykrotnie nominowano do nagrody dla najlepszego aktora ceremonii Złotych Globów (2010, 2011, 2012). W Amandę wcieliła się Nicole Chamoun („Safe Harbor”, „On the Ropes”) nominowana do nagrody dla najlepszej aktorki plebiscytu Logie Award (2019). W drugoplanowych rolach będzie można zobaczyć między innymi Simona Lyndona („Chopper”, „Mój brat Jack”), Davida Lyonsa („Jedz, módl się i kochaj”, „Ostry dyżur”) i Kate Beahan („Lucifer”, „The Wicker Man”).

Nowy serial Viaplay porusza temat przemocy seksualnej wśród nastolatków. „Where Were You?” już 21 sierpnia na platformie Viaplay

Na czele zespołu kreatywnego serialu „Troppo” stanęła laureatka nagrody Hollywood Film Festival – Yolanda Ramke („Cargo”, „Nawiedzony dwór w Bly”), a za produkcję odpowiada Lisa Duff („Ostatni kurs do Darwin”, „Nawiedzony dwór w Bly”) i Karl Zwicky („Szkoła złamanych serc”, „Zagadki doktora Blake’a”). Reżyserią zajęła się laureatka nagrody AACTA Jocelyn Moorhouse („Projektantka”, „Wakefield”) wraz z Catherine Millar („The Secrets She Keeps”) i Grantem Brownem („Gliniarze z Melbourne”).

Wciągająca historia pełna wartkich zwrotów akcji będzie z pewnością idealnym uzupełnieniem szerokiego wachlarza produkcji kryminalnych na platformie Viaplay. Serial będzie dostępny już od 7 listopada oczywiście na Viaplay.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx