KRS-One opublikował teledysk “Don’t Fall For It”

KRS-One, fot. kadr z teledysku "Don't Fall For It"

OBSERWUJ NAS:

KRS-One kilka dni temu wypuścił nowy utwór i teledysk, zatytułowany “Don’t Fall For It”. Raper zapowiedział również, że wyda nowy album.

Płyta “Between Da Protests” ukazuje się 21 grudnia 2020 roku. Jego ostatnim albumem był “Streelight” z 2019 roku, chociaż na początku tego roku wydał mixtape z Kid Capri.

KRS-One powiedział: „Właśnie wyszedłem ze studia z tym gorącym gównem!!! Spokój i dobrobyt dla wszystkich czytających te słowa! To jest KRS-One i mam zamiar wydać mój 23. album zatytułowany Between Da Protests; oczywiście tytuł mówi sam za siebie. To jest muzyka rewolucyjna! Chciałem zaczekać do 2021 roku, aby rozpocząć wydawanie singli, ale myślę, że potrzebujemy tego teraz! Jak widzę, nie chodzi tylko o protestowanie przeciwko niesprawiedliwości; o byciu sprawiedliwym. Chodzi także o to, aby pozostać zmotywowanym i skoncentrowanym na tym, co jest prawdziwe i co jest słuszne, i nie rozpraszać się oczywistym szumem. Between Da Protests to mój artystyczny wysiłek, aby zainspirować tych, którzy otwarcie protestują przeciwko niesprawiedliwości, aby nie popadali w samozadowolenie lub zdegradowanie, ale żeby dalej planowali, dalej się uczyli i maszerowali ku sprawiedliwości! Byliśmy tu już wcześniej, walka jest wieczna, podobnie jak nasze zwycięstwa nad nią! Twarde bity pod tym oryginalnym surowym ulicznym rymowaniem jest tym, czym jest Between Da Protests”.

KRS-One – Don’t Fall For It:

KRS-One – Don’t Fall For It
ZOBACZ:  Lana Del Rey publikuje zapowiedź singla "Tulsa Jesus Freak"
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x