Król abdykował. Epicki melanż, spiny i łzy rozstania w 11. odcinku Warsaw Shore!

11 odcinek Warsaw Shore
Fot. MTV Polska

Nowy odcinek Warsaw Shore będzie pełen skrajnych emocji. Nie zabraknie mocnych wrażeń – od epickiego melanżu, przez odlotowe atrakcje, aż po kolejne awantury. Tym razem niektórym naprawdę puszczą nerwy! Niespodziewana decyzja jednego z uczestników sprawi natomiast, że poleją się łzy.

Z samego rana do najbardziej imprezowej bazy w Polsce zawita wojsko. Ekipa zacznie nowy dzień od szybkiego treningu i… walki kogutów. Odlotowa, wodna atrakcja ostudzi nieco głowy uczestników. Flyboard okaże się niełatwym wyzwaniem, ale ekipowiczom trudniej będzie zrozumieć zniknięcie Kasjusza. Poleją się łzy, jednak Don Kasjo – jak każdy król – ma zarówno wiernych poddanych jak i przeciwników. Kto najbardziej ucieszy się z powrotu demokracji?

Reszta dnia przyniesie kolejne niespodzianki, a jedną z nich będzie pojawienie się nowego uczestnika. Znany i lubiany Kucharz spróbuje godnie zastąpić Kasjusza. Niestety epicki melanż nie zdoła zapobiec kolejnym spięciom.

To i jeszcze więcej w nowym odcinku Warsaw Shore już w niedzielę o godzinie 23.00 w MTV Polska. Więcej o „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy” na: www.mtv.pl.

ZOBACZ:  Natalia Szroeder, Natalia Nykiel i Magdalena Krzemień w pięknych kreacjach w finale programu "The Four. Bitwa o sławę"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx