Przejdź do treści

Krist Van D wraz z gwiazdami zaprasza do gorącego Miami!

Krist Van D Miami
Fot. Krist Van D feat. OMZ - Miami

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Krist Van D wraz ze znanymi popularnymi osobami z różnych dziedzin życia publicznego zapraszają do gorącego Miami, a dosłownie do wysłuchania i obejrzenia nowej propozycji muzycznej od Krist’a.

Singiel „Miami” miał swoją ponowną premierę u nas w kraju 21 sierpnia, nakładem wytwórni Lemon Records. Utwór wydany został również oficjalnie w Rosji, gdzie już swoim zasięgiem radiowym obejmuje ponad 70 miast na terenie Rosji oraz w krajach byłego Związku. Poza tym zarówno piosenka jak i teledysk są ciepło przyjęte przez słuchaczy, stacje radiowe, programy muzyczne. Piosenka jest chętnie emitowana na live stream’ach na różnych imprezach.

Słuchając piosenki i oglądając klip można przenieść się mentalnie na plaże Miami i poczuć gorący klimat South Beach. Imprezowy charakter kawałka w stylu elektro pop sprawia, że słuchając go, nogi same zaczynają tańczyć i natychmiast mamy ochotę na dobrą zabawę.

Jak mówi sam Krist: – Chciałbym aby mój nowy singiel MIAMI wprawiał wszystkich tego lata w pozytywny nastrój, i wyzwalał u ludzi tylko dobre wibracje.

Krist Van D feat. OMZ – Miami:

Krist Van D feat. OMZ – Miami

Krist rok 2020 rozpoczął od odświeżenia znanego z lat 80-tych hitu z repertuaru zespołu Bad Boys Blue pt. „You’re a Woman”. Zrobiony przez Krist’a na nowo w bardzo współczesnym klimacie utwór jak i teledysk spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem.

Krist Van D, czyli Krystian Dobraszak, to znany polski DJ i producent muzyczny mający na swoim koncie już kilka radiowych hitów, w których zaśpiewali m.in. Patricia Kazadi, Gosia Andrzejewicz, Dhany (wokalistka Benny Benassi), Niles Mason (wokalista David Guetty i Afrojack.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx