Przejdź do treści

Korolova & Friends powracają do Warszawy!

Korolova Friends Warszawa
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Gorąco oczekiwany powrót Korolova & Friends, we współpracy z ukraińską grupą promocyjną SVET, pod patronatem festiwalu Atlas, obiecuje ekscytującą podróż do nowej i niezwykłej lokalizacji w Warszawie – Butelkowni. To wydarzenie zapowiada się jako niezapomniane przeżycie dla miłośników muzyki.

Korolova, młoda gwiazda w świecie melodic house i techno, zdobyła scenę muzyczną niesamowicie szybko. W ciągu zaledwie roku wystąpiła na ponad 100 koncertach w ponad 50 krajach. Zgromadziła imponującą liczbę 10 milionów odsłon na Spotify i 50 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Wydała utwory w renomowanych wytwórniach, takich jak AFTR:HRS, Get Physical Music i Armada.

Jej emocjonalne brzmienia czerpią inspirację zarówno z ośnieżonych szczytów gór, jak i z ogromnej Sahary. Praktycznie z wszystkiego, co jest pomiędzy. W skrócie, Korolova to artystka, która wyznacza trendy i zachwycający dźwięk, który zdobył serca fanów na całym świecie.

Goście specjalni tego wydarzenia to:

  • Spada – Włoski DJ i producent, który znajduje się w czołówce kategorii Melodic House & Techno na Beatport i znany jest z wydań na takich wytwórniach jak Diynamic, Anjunabeats i Stil Vor Talent.
  • MotherEarth – Utalentowana artystka, której występ zabierze Cię w podróż, łącząc twoje osobiste doświadczenia z ogromną nieskończonością wszystkiego, co nas otacza i łączy.

Korolova & Friends na koncercie w Warszawie

Tworzących niezapomnianą atmosferę, rezydentów SVET – Beat Inside i R.A.N, wzmocni dynamiczny kolektyw DJ-ów, Alan Wools & Etonika. Dzięki muzyce i szczytnemu celowi, dochód z tego wydarzenia zostanie przekazany na wsparcie dzieci dotkniętych konfliktem na Ukrainie. Więcej informacji można znaleźć na stronie swiper.site.

Korolova to utalentowana młoda artystka, która błyskawicznie zdobyła uznanie w gatunku melodic house i techno. Dzięki serii udanych występów i utworów na czołowych miejscach list przebojów, zachwyciła publiczność na całym świecie. SVET to ukraińska grupa promocyjna znana z organizacji wyjątkowych wydarzeń muzycznych i promowania utalentowanych artystów.

Festiwal Atlas to renomowany festiwal, który celebruje różnorodność muzyki i kultur z całego świata. Promuje jedność i zrozumienie poprzez uniwersalny język muzyki.

Koncert Korolova & Friends odbędzie się 25.11.2023 w warszawskiej Butelkowni.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx